Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Peroxid??

Príspevok v téme: Peroxid??
nvm

mam fuziky nad hornou perou..zevraj to neni az tak strasne vidiet, ale mne to znizuje sebavedomie dost...neviem uz ani ci to je alebo neni vidiet no nechcem ich:( ako ich dat dole? trhat a depilovat sa bojim..chcela by som ich nejak zosvetlit ale ako? peroxidom? kde ho kupim? za kolko? neexistuje este nejaky neagresivny zosvetlovac? ako to funguje? nechcem si podrazdit pokozku...ako to riesite vy? ako a cim sa daju odfarbit?

cherryR

holiť v žiadnom prípade!!! je to síce najlacnejšie a najrýchlejšie ale najmenej a najkrajtšie účinné lebo za 1-2 dni to máš späť a ešte oveľa tmavšie chlpky sešte tvrdšími korienkami...depilácia je istota-či už u kozmetičky teplým voskom alebo doma voskovými pásikmi....:)

anjelik9

ja som za voskove pasiky nastriham na male nahrejem sup a je to :) bo ked to odfarbis mozes to mat zlte abo oranzove na slnku sa to leskne a postuupne ti tam budu vyrastat tmave (tie co ti vypadli)...ja som skusala najprv to odfarbenie no nic moc a ten peroxid s praskom no des smrdi to jak svina a ani pouzit sa to na xsicht neda potom som sla kozmeticke ta mi to vytrhla a potom som si to robila uz len ja doma :D

nvm

dik philips, ale snazim sa hladat skusenosti hlavne...
alebo pouzivate aj depilacnu aparaturu z drogerie? alebo pasiky? co je najucinnejsie?

nvm

ok a kolko asi stoji aj peroxid aj ten prasok? a ako to mam zarobit?...alebo neexistuje nieco kde je to v jednom uz rovno?
alebo skusali ste to aj vytrhavat? vyrastu este tmavsie alebo?
nie je nejaky domaci recept ktorym by to vybledlo? asi ne ze...

jaankaaaaaaa

kupis v drogerii a k tomu ti treba melirovaci prasok tiez z drogerie. kazdy zosvetlovac obsahuje peroxid. a to podrazdenie pokozky po odfarbovani trva asi 10minut. troska bude zacervenana a potom uz nic nebude vidiet

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Peroxid?? - Fórum - ZDRAVIE.sk