Má ma rád?

Príspevok v téme: Má ma rád?
balqiuss

So svojím priateľom sme spolu ešte len 2 mesiace a už sme sa aspoň 3 krát dostali do situácie kedy som rozmýšľala o rozchode. Myslím si, že sa vzájomne ľúbime. Problém je v tom, že už po veľmi krátkej dobe(týždeň) ma takým zvláštnym spôsobom donútil k intímnostiam. Takpovediac ma zahnal do kúta a nemala som na výber, proste nástojil na tom, že keď je príležitosť, treba ju využiť. Iba raz som ho razantne odmietla, lebo inak sa nedalo..a strašne sa nahneval, že od neho chcem aby sa bránil svojim biologickým potrebám. Mám 17 rokov, priateľ je o 2 roky starší a bohužiaľ ešte pred naším chodením vystriedal veľa dievčat. Preto sa bojím, že ak mu nedám čo chce tak ma nechá. Ľúbim ho, ale vždy ráno som z toho nešťastná lebo som to v podstate nechcela.. resp. potrebujem omnoho viac času. Je to môj prvý vážny vzťah, preto neviem kedy je na čo ten správny čas a či aj iní sú takí nástojčiví. Nechcem ho obmedzovať a už viac krát som mu potom jasne povedala, že na mňa nesmie tlačiť, vždy mi sľúbi, že bude trpezlivejší, ale keď už sme sami tak je absolútne neodbytný. Viac krát mi ublížil tým, že spomenul pred spoločnými priateľmi, niečo čím mi povedal aká som neschopná v posteli, že na neho hneď neskočím, a vždy som sa potom hanbila, paradoxne za to, že nie som ako tie lacné...Mám veľký problém, keď počujem ako sa pred ostatnými chalanmi vyjadruje o sexe, pričom vie ako je to pre mňa veľmi osobné. Neviem, či to takto chcem aj naďalej:(

sabynka

Balquiss - Moja milá, ako už tu bolo povedané - nie, nemá ťa rád. Je mi to ľúto, isto sa ti to nepočúva ľahko, ale si len ďalšia z jeho radu dievčat. Keby ťa mal rád, nenúti ťa robiť veci, ktoré sú ti nepríjemné, keby ťa mal rád, neponižuje ťa pred kamarátmi ...atď. Najlepšie bude, ak to skončíš. Netráp sa s ním a zbytočne pri ňom nestrácaj čas. Isto to nie je vážny vzťah, ako ty hovoríš - po 2 mesiacoch žiadny vzťah nie je vážny.
Teraz je to pre teba ťažké, ale uvidíš, keď si na to spomenieš o pár rokov, keď už budeš vedieť, čo je ozajstná láska, zasmeješ sa na tomto, ako si to brala vážne. Isto ťa čaká niekde niekto oveľa lepší.
Veľa šťastia, Balquiss. :-)

ta3

presne tak, ako vsetci predomnou napisali, je to bezcitny egoista a necakaj, ze sa zmeni a to, ze Ta ma rad, na to hned zabudni, takze cim skor sa s nim rozides, tym lepsie pre Teba, toto mozno nie je to, co by si rada pocula, ale zial, nic ine sa Ti poradit neda

ta3

presne tak, ako vsetci predomnou napisali, je to bezcitny egoista a necakaj, ze sa zmeni a to, ze Ta ma rad, na to hned zabudni, takze cim skor sa s nim rozides, tym lepsie pre Teba, toto mozno nie je to, co by si rada pocula, ale zial, nic ine sa Ti poradit neda

slimačik

Podľa mna to nie je láska ved so sexu mala by si byť i ty šťastná nie len on!!!preboha dievča spamätaj sa existuje oveľa 100 krát lepších chlapcov ako je on!!
A buď pyšná ,že nie si ako tie lacné!!!

sweater

ako to mozes mat take pomiesane v tej svojej mladej hlavicke? precitaj si este raz po sebe co si tu napisala, a potom znova prehodnot ci ta ma skutocne rad..

trineo

Nie, nemá Ťa skutočne rád. Sexuálne ho priťahuješ, o tom niet pochýb, ale že mu záleží na Tebe ako komplexnej osobe - duša, vlastnosti, ingeligencia + telo, to nie. Podľa toho, čo píšeš, si vyberá len to telo. Utekaj od neho, je sebec a myslí v prvom rade iba na svoje sexuálne potreby. Ak sa mu nedostane ich uspokojenia od Teba, bude hľadať inde. Tak nech si ide. Ak robíš niečo kvôli nemu proti svojej vôli, zrádzaš samu seba. Milujúci muž vie priniesť kvôli svojej milej obetu, chce jej dobro a nebude žiadať od nej niečo, čo sama nechce. Ten Tvoj Ťa vydiera. Naozaj stojíš o takého muža? Inak, 2 mesiace je veľmi krátka doba. Veľmi skoro sa vyfarbil, o čo mu v skutočnosti ide ...

mataBB

mna zaraza len jedna vec..ste spolu 2 mesiace a hovoris ze sa lubite? prepac ale po takej kratkej dobe ani nemozes take nieco povedat, ved ho ani nepoznas ,nehovoriac o tom ze mas 17, cize ani poriadne nevies co laska obnasa

toto nie je laska ale ciste poblaznenie, to je vsetko..ale podla mna jemu na tebe velmi nezalezi, ked sa tak vyjadruje..chce si uzit, to je vsetko, potom ta odkopne, klasicky scenar