Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnúť?

Príspevok v téme: Ako schudnúť?
Kika2222

Dobrý deň. Mám 16 rokov a chcela by som sa opýtať na nejaké typy ako schudnúť, hlavne z brucha. Nie som tučná, mám 172 cm na 68 kg, ale vadí mi ten tuk na bruchu a na bokoch. Zo zadku by tiež nebolo zlé zhodiť, taktiež zo stehien. Jem veľa, zo všetkého a dosť maškrtím. Viackrát som si povedala, že začnem chudnúť, ale som lenivá a viem, že by som sa musela vzdať jedál ktoré jedávam. Asi by som to nevydržala.
Aké cviky by mi pomohly, ako často a aké iné športy? Beh je vraj dobrý, ale behať dlho nevydržim...Ako by som sa mala stravovať, kedy a čo?
Ďakujem za rady.

luki69

anoo anooo nejest jednuduche sacharidy ked len tak lezite pred telkou...co je jednuduchy sacharid ? sararidy su cukry a su 2 druhy ten jednoduchy je hlavne v sladkostiach ako ich pozname cokolada a tak dalej... ak chcete rychlo schudnut..chodte na liposukciu..ak chcete schudnut zdravo bez jo-jo efektu tak mi napiste na email lmichalec69@gmail.com som welnes poradca a nezavisli distrubutor vyzivovych doplnkov stravy pre chudnutie a zdravie

Helus

Ahoj Fantagiro,velmi pekne dakujem za inspiraciu,ale dnes som nahodou cestou do prace mala som este 10 minut cas zasla do Pantha Rei,a isla sa len tak pozriet na cd,a hla objavila som tam cd od Kanychovej Cvicenie na velmom mici,tak som si ho kupila, k bliziacim sa narodeninam.Ale aj vnucka ma z cd radost,aj ona cvici so mnou,teraz budeme mat cviky aj z netu,ale aj z cd dakujem ti.

repka

je to uplne lahke - ale v prvom rade musis mat pevnu volbu - vzdat sa mastnych jedal a jest zdravsie - vecer salatiky...
a co sa tyka behu - nik od teba nechce prvy den maraton - zacni bezat - ked nevladzes zastan, potom znova bez a striedaj, na druhy den uz budes vladat viac a potom viac.... - mna osobne nebavi kazdy den behat, tak to striedam s kolieskovzmi korculami, bicyklom a ked je den, ze sa mi velmi nechce, zacvicim si kalanetiku...alebo hocico ine - tenis, alebo dlha prechadzka, plavanie.... hocijaky pohyb...
ked si zvyknes na takyto system, tak zmenu uvidis za chvilu a nemusis sa mozno ani vzdavat vsetkych jedal! zacni jest menej a viac sportuj ... -a ked zacnes naozaj skoro kazdy den sportovat, tak po tej namahe co vykonas si povies, ze makas ako krava a teraz sa mam nazrat a vsetko nabrat? radsej si urobis salatik a budes sa citit lepsie :)

Fantagiro

Kika2222
Cvicievam ich kazdy den, kazdy zopakujem 20 krat. ale necvicim len tieto na fit lopte, ale aj potom tie cviky na spevnenie brucha, len bez fitlopty.

Kika2222

Fantagiro- ako dlho asi cvicievas tie cviky ako casto?

hanka131- hlavne nejem mastne, sladke, vyprazane, biele pecivo atd. na ranajky zvycajne suche rozky (take tie celorzne male susene ak vies :D) napr. s dzemom a jablko, alebo banan s tvarohom, jorugt do toho si mozes pridat napr. med, orechy, mandle, susene ovocie, ovsenne vlocky...
obed jem normalne to co mamnina navari, ale mensie porcie ako som bola zvyknuta
vecera obycajne celorzne pecivo a zeleninu, napr. nejaky salatik s oliv, olejom alebo niekedy ovocny salat, tuniaka alebo syr...
nezabudni na desiatu-nejake cerealne keksy alebo ovocie, podobne ako olovrant
dolzetite je nejest aspon 2 hod pred spanim, a neprejedat sa!! :)

bibisa

ja ked som si myslela ze vaha je nejaka prepnuta tak som sa prepla aj ja a odvazila som na nej 1kg muky :D
a divte sa ze v 1kg muky je 1kg muky :D

Fantagiro

Helus
ja cvicim podla tychto videi:
www.youtube.com z tohto svicim vsetky okrem tych klikov
odtialto ten prvy www.youtube.com
a este tieo brusaky www.youtube.com vsimni si aj tie videa napravo, tak je tych cvikov este habadej, podla toho, ktoru svalovu partiu chces spevnit

na zaciatku sa nezlakni, ak ti to nepojde, ja som mala prvy tyzden pocit, ze sa z tej lopty velmi lahko skotulam :D ale teraz je to uz v pohode a naozaj vidiet vysledky :)

Helus

Ahoj Fantagiro,ake cviky cvicievas na fit lopte,podla seba,alebo mas nejaku stranku na nete,ja tiez cvicim na lopte,ale len podla seba,nemam inspiraciu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako schudnúť? - Fórum - ZDRAVIE.sk