Ako schudnúť?

Príspevok v téme: Ako schudnúť?
Kika2222

Dobrý deň. Mám 16 rokov a chcela by som sa opýtať na nejaké typy ako schudnúť, hlavne z brucha. Nie som tučná, mám 172 cm na 68 kg, ale vadí mi ten tuk na bruchu a na bokoch. Zo zadku by tiež nebolo zlé zhodiť, taktiež zo stehien. Jem veľa, zo všetkého a dosť maškrtím. Viackrát som si povedala, že začnem chudnúť, ale som lenivá a viem, že by som sa musela vzdať jedál ktoré jedávam. Asi by som to nevydržala.
Aké cviky by mi pomohly, ako často a aké iné športy? Beh je vraj dobrý, ale behať dlho nevydržim...Ako by som sa mala stravovať, kedy a čo?
Ďakujem za rady.

silvus28

ahojte, myslíte si, že mám pokazenú váhu, keď mi každučký deň ukazuje presne to isté číslo, ani deko nadol ani nahor? Je to pomerne nová digitálna váha s tukomerom a vážim sa na nej každé ráno nalačno...možno už má slabé baterky?
Ďakujem

kika2222

dakujem za rady :) som fakt momentalne rada, lebo sa mi podarilo schudnut! zacala som asi pred mesiacom, to som mala 69kg dnes mam okolo 62-63, dost to kolise :D aale som na seba hrda, maximum asi spravilo jedlo. bola som vzyknuta jedavat takmer vzdy, nepoznala som co je to hlad...jeden keks za druhym, velke porcie atd. ot vtedy jem menej, viac zeleniny ovocia, pecivo len tmave, nejem sladke atd :) a musim povedat ze mi to ani tak moc uz nechyba, noramlne mi taketo jedenie robi radost, aj mama sa cuduje co to so mnou je :D ale schudla som v podstate zo stehien a zadku (kazdy den robim drepy), brucho zatial dole nejak nejde, ale aspon ho nemam take nafuknute :) este takto vyst vona behat :/

Fantagiro

Ja som tiez potrebovala schudnu a hlavne z brucha :) na konci prazdnin som mala v pase 70cm a dnes mam 62 cm.
a co sa mi osvedcilo? biele pecivo vymneit za celozrnne, jest ovocie a vela vela zeleniny. a co je najdolezitejsie, neprejedavat sa na vecer! to je najhorsie, co mozes urobit, radsej si dopraj doobeda, obed si dam normalne len mensiu porciu, sladkost len jednu za den a na veceru len lahke npar krabie tycinky alebo knackebrot so zeleninou.
a cvicit cviky na spevnenie brucha, najlepsie su tie na fitlopte, skvele tvaruju aj chrbat.

Threesha66

Boze baby, kaslite na cvicenie, kaslite na chudnutie, naco vam to je? Ajtak si budete ucinok uzivat len malo lebo znova podlahnete prejedaniu sa, to len blbec povie ze ked budes cvicit schudnes a uz nikdy nepriberies. Komu sa chcete pacit? Podla mna pre seba samu to vobec nerobite, skor to je preto aby ste sa pacili svojmu okoliu co si myslim ze tak ci tak ci ste tucne alebo chude sa urcite niektorym tam vonku pacite alebo zapacite. Kazdy mame osud ale nikto nema taky osud ze vzdy bude sam, to len ten co si to bude denno denne vraviet naozaj ostane sam. Tak hlavu hore a nenicte sa dietami a dvojhodinovymi cviceniami kazdy den, to vam radim ja lebo mam skusenost.

jankaaaaaaaa

cvicit kazdy den aspon 1.5 hod alebokorculovat sa .. nejest vela a nezdravo! a predpokladam ze telesnej vychove v skole sa tiez vyhybas

rikajaa

Vyskusajte pripravky, ktore vam pomozu schudnut. Osvedcili sa uz u mnohych klientov, ktori su s nimi spokojni. Viac sa dozviete na stranke -odkaz odstránený- tam mozete vyplnit dotaznik s vasim kontaktom a ja vas budem blizsie informovat o sposobe ako zdravo schudnut..
Navyse vam mozem vypracovat analyzu stavby tela v hodnote 10 eur celkom zadarmo.

Mozete ma kontaktovat aj na 0907 469 776, alebo rikaja@gmail.com

rikajaa

Vyskusajte pripravky, ktore vam pomozu schudnut. Osvedcili sa uz u mnohych klientov, ktori su s nimi spokojni. Viac sa dozviete na stranke -odkaz odstránený- tam mozete vyplnit dotaznik s vasim kontaktom a ja vas budem blizsie informovat o sposobe ako zdravo schudnut..
Navyse vam mozem vypracovat analyzu stavby tela v hodnote 10 eur celkom zadarmo.

Kika2222

korculovat obcas chodim, niekedy aj do fitka, ale vzdy si poviem ze uz budem chodit pravidelne, tak 2X do tyzdna ale nejak mi to nevychadza a neviem sa zase prinutit ist tam alebo napr aj ist behat a pod. :(