Problém s priateľom

Príspevok v téme: Problém s priateľom
brunett

Ani neviem ako začať. Už nevládzem. S priateľom to škrípe. Je mi až do plaču, aké veci mi niekedy vyčíta, že ako sa správam... Teším sa kedy príde z práce, že budeme spolu, porozprávame sa, atd. a on príde a ide si zdriemnuť. Až sa mi slzy tlačia do očí. Pripadá mi to, akoby sa on vôbec na mňa netešil, nič. Čo sa týka sexu ... 1x do týždňa, max. 2x a to spolu bývame iba rok!!! Tak, aspoň sex s ním bol kedysi dobrý, ale teraz už ani na ten nemá čas. Cítim sa, akoby som už nebola príťažlivá. Láska aj tak po niekoľkých rokoch vyprchá, nie? Rozmýšľam, či to má zmysel.
Máte niekto podobný problém?? Ako ste ho riešili??? Píšem tu, na fórum, pretože nemám ani kamarátku, s ktorou by som sa mohla o takýchto problémoch porozprávať a tak to len v sebe dusím ... Ak poviem priateľovi, čo mi vadí, tak sa urazí, že to tak nie je, alebo sa pohádame :(

jajka001_

s muzmi je ina komunikacia ako so zenami, s nimi musis polopatisticky, pomenuj problem, navrhni riesenie...nestazuj sa mu, to ho len vytoci, mam v tom skusenosti. ked som sa stazovala priatelovi na cokolvek v potrebe vykecat sa, tak bol z toho len nestastny a mal pocit viny akoby som jemu nieco vycitala...nerozumel ze sa chcem len vykecat. s nim sa bav o konkretnych veciach...neviem ako ti to vysvetlit

vejva

no mylis sa ale ako kt.moj muz je tiez unaveny aj ja priznam sa a to mam len 27 teda uz xi xi a on ma 30 ale mame vela inych povinosti praca deti a tak.samozrejme ze ma kamaratou a ja kamaratky bez deti a bez inych starosti ako my a su kazdy den v liehu alebo na disce no tak zuruju vladzu my s muzom ideme raz za pol roka na pivo a uz o 3 hodky som naspät co som uz nevladala sa bavit zalezi teda aj dost kto ma aku povahu

brunett

no vieš, keď sa s ním začnem rozprávať a pýtať sa ho, že prečo je taký, tak v ničom nemám pravdu, atď. ... čo ma ešte viac vytočí, že mi nevie normálne odpovedať.
On sa nevie o takýchto veciach normálne rozprávať, len jednoducho odpovedá ... z neho viac dostanem cez maily, sms ... :(

jajka001_

a nenut ho kecat ked on na to nema naladu, ked potrebuje klud, nechaj ho oddychnut, bav sa s nim potom ked bude mat na to naladu

vejva

brunet vies ono je to tazke ti takto radit nieco aj ked sa chces asi vyrozpravat jasne kludne kecaj ale skus sa s nim porozpravat ako bude ragovat mozno nema svoje dni inak nic nevyriesis pokial nehodispokec s nim

brunett

Laurina22: no práve, že je v najlepšom veku :P a ja chcem častejšie :)) ale asi máte pravdu, že ak sa pohádame, kto by mal chuť?! mňa tá zlá nálada po chvíli prejde, lebo sa "vykričím", ale jeho sa to drží dlhšie :(

vejva

no ako kto je mozno aj vela chlapov po 30 kt.si idu nieco dokazovat co nestihli za mladi ale ty kt.to stihli a venuju sa uz iby detom a zene a svojej prace tak ti poviem ze su dost unaveny a nieje to ako za mladi nevravim ze su stary ale keby mal tych 21 mozno ako ona tak by to asi bolo o inom nemyslite?

brunett

vejva: nemá nikoho! ráno chodíme spolu do práce a aj z práce chodíme spolu, takže o iných vzťahoch by som vedela :) to môžete rovno vylúčiť...