Krycí, prirodzeny make-up

elsa5.5

teraz čo mám najnovší od vichy dermablend som s ním veľmi spokojná...,ale to je len krycí...stačí ho dať veľmi málo ,na akné voľakedy býval aknecolor,zájdi najprv ku kožnej nech ti dá niečo na akné a potom si vyberaj púder,alebo makeup...

ginger27

pre stazka:
a akú má textúru? je taký tuhší? ja by som chcela len niečo také na zjednotenie farby - takže niečo také ľahšie..ktorý z tých 2 odporúčaš viac? a môžeš prosím napísať presne meno toho výrobku?

stazka

vyskusala som viacero make-upov a spolahlivo mozem povedat, ze zatial najlepsie su clinic a lancome. su prirodzene a pritom vyborne kryju. dolezite je ale aby si mala farbu, ktora je naozaj totozna s farbou tvojej pleti. lebo inak z toho urobis masku. najlepsie je poradit sa v predajni so skusenou predavackou. clinic som prvykrat vyskusala v usa, tam mi presne trafili moju farbu. potom som ho nemohla tu zohnat, tak som vyskusala viac inych, ale vsetky boli na figu, az mi vo fan-predajni poradili lancome a ten je tiez skvely. vobec nie je vidno ze ho mam a pritom mam velmi flakatu tvar, ale ked si ho nanesiem tak je nadherna jednofarebna, vlacna a hlavne posobi prirodzene. na make-upe sa neda setrit. nekvalitny make-up pokazi vsetko, nezachranis to sminkami. tie dva spominane su sice drahsie, ale nebanujem. jedno balenie mi vydrzi styri mesiace. takze to nie je zase az take strasne. kedze dobre kryju, netreba ich vela.

lochness

tak veru - hustejsi makeup co ti dokonale prekryje akne ti spravi umelu fasadu... a ked chces vyzerat prirodzene tak ti to iba pekne zjednoti ton pleti ale vyrazky budes musiet maskovat korektorom (ak mas vyraznejsie akne tak to bude problem)... nepocula som este o makeupe co by dokazal aj jedno aj druhe naraz (mozno nejake hviezne stoeurove :)), ale osobne si myslim ze radsej nech mi vidno nejake tie vyrazky nez mat bezchybnu omietku taku ze mi popraska ked sa usmejem...