pomoze antikoncepcia proti nadmernemu ochlpeniu?

jankaaaaaaaa

ano antikoncecia s vyssym obsahom je nato. ale v cim mladsom veku sa nasadi, tak v neskorsom veku mozu vznikat komplikacie. no treba pamatat aj nato ze po vysadeni antikoncepcie sa to vrati s5, lebo ta antikoncepcia to nevylieci, len potlaci priznaky

jedlinka

Tuto vec trebalo riešiť, keď si vchádzala do puberty - mala si určite prebytok mužských hormónov, preto to ochlpenie. Má to aj moja dcéra. Na vyšetrení hormónov sa to potvrdilo, a vtedy hneď nastupuje antikoncepcia s vyšším obsahom ženského hormónu. Takže medicína to vie riešiť len ti žiaden lekár to nechce povedať, iba známy... Takže ak je problém antikoncepcia aj od 12 rokov, aby neboli chlpky...

jankaaaaaaaa

po dvoch mesiacoch nemozes vidiet vsledky, pretoze z taky kratky cas sa ti korienok chpu nezmeni. to sa ti len zda

petrussa

Ahojky, ja beriem Minervu. Síce som ju nezačala brať kôli nadmernému ochlpeniu. Ale predsa pociťujem jej dôsledok už teraz. Pozitívny samozrejme! Chĺpky mám menej....a rastú pomalšie omnoho pomalšie a to ju beriem len druhý mesiac! U každého to je ale individuálne!

jankaaaaaaaa

pomoze ta najsilnejsia hak - diane 35(minerva,chloe) ale vysledky sa prejavia tak po roku az po roku a pol uzivania