Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

veľmi lesklá ryšavá

Slobodna

jankaaaaaaaa ja som ju skúšala- Paletku Medenú a ona je medená iba na škatuľke, chytilo mi to do fialovo-čiernej, strašne tmavej a nešlo to vyzmývať. Nekupuj ju!

Linguistics

jankaaa, Naturia - Ohniva iskra. Ono to nie az tak rysave, skor medene, ale bola to velmi cool farba.
Inak, ja sa necudujem, tiez som si chcela len trochu prekryt, a na obale ta farba nevyzera az tak hneda. Len ma mrzi, ze nema ani ziadne poriadne odlesky, len taka obycajna, nudna. Ale to nic, nafarbim za znova!
zuzmora - nefarbi sa zbytocne, fakt. Na tu farbu si zvyknes. Ja som si tiez najprv myslela, ze je to prilis, ale ludom okolo sa pacila a dokonca sa ma aj cudzia teta v dm pytala, co to mam za farbu, ze je super. Trosku si zvyknes a uvidis, ze sa ti zapaci!

jankaaaaaaaa

ktora farba bola ta lacna za 2.15?
neviem preco sa cudujes ze mas potom jantarovom odtieni hnede vlasy ked to vobec ani nieje rysava farba ale hneda

Linguistics

Ja som mala perfektnu rysavo-medenu, ale vyraznu, a to ta farba stala 2.15. Potom som si blbka kupila Loreal Creme Gloss ci ako sa to vola - Jantar a katastrofa! Vlasy mam hnede :( Tak asi vyskusam nabuduce tu L. Feria - Mango, aj ked je draha no. Len to budem musiet asi vlasy odfarbovat najprv, chudatka :(

jankaaaaaaaa

tiez sa chystam si vlasy nafarbit na rysavo :) teraz mam cervenu, ale vsetky cervene sa strasne rychlo vymyvaju a uz ma to nebavi, tak chcem skusi rysavu a tato farba od loreal je asi jedina taka pekna vyrazna rysava farba v drogerii. ale je dost draha. teraz palette deluxe je nova medena, na krabicke to vyzera byt pekna farba ale neviem ako by to chytilo. neskusali ste niektora?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

veľmi lesklá ryšavá - Fórum - ZDRAVIE.sk