Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Syoss vs. Wella Pro series

bash.ka

ano aj L´occitene je vraj prirodna francuzska kozmetika. a dost draha. kto mi potom vysvetli preco maju v samponoch silikony??

blink_182

v každom šampóne nejaké chemikálie sú aby si udržali trvanlivsť, konzistenciu...

no v tých prírodných je ich najmenej...

jankaaaaaaaa

myslis ze sampony z lekarne alebo neviem odkial kupujes neobsahuju samu chemiu? takisto je v nich velmi vela chemikali

blink_182

ja neviem koľko tá wella stojí takže neviem porovnať cenyu... ale určite by som si už nikdy nekúpila šampón z drogérky ani keby ho neviem ako vychvaľovali

bash.ka

hej ale na tej istej cenovej kategorii je aj henta wella. a v mnohych pripadoch si platis za znacku toho produktu a skutocna cena je omnoho nizsia..

blink_182

ale nepozerajte sa iba na silikóny... šampóny obsahujú omnoho viac svinstiev, niektoré ešte horšie ako silikóny...

a to vám nikdy neprišlo divní prečo je syoss taký lacný? tam je toľko rozpúšťadiel... lepšie málo a kvalitné ako veľa a nekvalitná žbrnda... a pri vlasoch by sa určite nemalo šetriť však vlasy sú s nami po celý život...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.