Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Max Factor - Natural Minerals Foundation + mastna plet

Príspevok v téme: Max Factor - Natural Minerals Foundation + mastna plet
Pudrik

Ahojte, chcela by som sa opytat...hlavne bab, ktory pouzivaju tento makeup. Co som precitala, tak VRAJ aj kryje, ale otazka je ze ako? Mam mastnu plet a "obdobne" mi robia hormony sarapatu v tele a vyhadze sa mi cela brada a dost nepekne :/ + mam svetlu plet a a vyrazky mi na brade potom dost svietia. Makeup nepouzivam casto, pouzivala som uz Rimmel Stay Matte (:-/) a teraz mam Dermacol Cover (ten je celkom fajn, kryje fakt perfektne, ale je na moju plet ako keby tazky a na mojej pleti len podskrtne tu bradu, aj ked tie ruzove miesta skryje, no jednoducho aj podskrtne a to nehovorim okolo nosa pory atd...) ... Tak rozmyslam o niecom lahkom...bola by som rada, ak by ste mi napisali skusenosti s tymto makeupom:) alebo inym podobnym :) ... Dakujem krasne :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Max Factor - Natural Minerals Foundation + mastna plet - Fórum - ZDRAVIE.sk