Ako prestať myslieť na sex?

Príspevok v téme: Ako prestať myslieť na sex?
Viko

Ahojte, mám problém, Stále mam chuť na sex, a ked hovorim stale, tak stale.Mám priatelku asi 3 roky, predtym som chcel menej, ale za posledný rok to chcem s nou stale ale ju to uz pomaly ale isto otravuje, ona by to chcela tak 1-2x za tyzden. ale ja tak 2-3x za den, ona hovori ze je to choré..uz som na nu skusal asi všetko a porozpravat sa snou, ale nič.a mam pocit ze to robi naschval, pretoze naposledy som jej povedal na rovinu, ze "nechces? bude chciet ina" od vtedy sa robim ze vobec nechcem ze mi to nechyba a ona zacala mat prave teraz chut ked ja akoze nechcem.vcera som jej povedal po hodine jéj naliehania ze dobre tak sa podme milovat a ona ze uz nema chut? NECHAPEM z nej!!!!!

ta3

Trpic,
OK, mozno fyzicka aktivita nepomaha, ked hovoris, no tak potom je tam este mozna masturbacia, ked priatelka momentalne nema chut alebo ako hovori AdamKrt, mozno treba vyskusat nieco nove, drazdivejsie techniky, mozno kvalitnejsiu predohru, mozno treba byt neznejsi celkovo pocas celeho dna, nehovorim, ze su to Tvoje alebo Vikove praktiky, ale niektori muzi sa o zenu nezaujimaju ako je dlhy den vobec a ked maju chut na sex, idu na to priamo, bez vacsej pripravy, zena rada citi alebo pocuje, ze ju muz ma rad, potom je pristupnejsia, neznejsia
Trpic, inak sa mi velmi paci, ze Ti nejde len o vlastne uspokojenie a ze podla toho co pises, si typ verneho cloveka s moralnymi zasadami, lebo takych je uz v tejto amoralnej dobe trochu poredsie, no este je tam moznost porady u sexuologa, kazdy problem ma svoje riesenie, len ho treba najst, ja osobne si myslim, ze ak Ta priatelka ci manzelka ma rada, aj otvoreny, ale citlivo vedeny rozhovor by mohol priniest svoje ovocie, no rozhodne nie ze: nechces?, bude chciet ina

AdamKrt

neviem preco riesite, ze chcete mat mensiu chut na sex. Skor rieste, ako docielit to, aby partnerka mala chut vacsiu... ;-)

trpič

Ta3 ja náhodou Vika celkom chápem, vieš keď hovoríš, že sa to má riešiť citlivo a kompromisom, tak vlastne ide o čiastočné prispôosobovanie sa toho kto chuť nemá. A to už nie je prirodzené. Osobne zažívam niečo podobné ako Viko, ibaže na kompromis pristanem až v stave zúfalstva a to je o ničom. Pritom mi nejde ani tak o vlastné ukojenie ako o ukojenie jej a o získanie celkového pocitu súladu, spolupatričnosti. Proste táto vec je u človeka verného s istými morálnymi zásadami neriešiteľná! A rady typu: venuj sa športovým aktivitám - sú na ... Viem o tom niečo málo. Ťažko fyzicky pracujem, okrem toho vo voľnom čase posiľňujem, plávam, behám, turistikujem, piplem sa so zeleninou v našej rodnej zemi, a čo si myslíš prečo to všetko robím. No aby mi z toho nepreplo. Zistil som, že akákoľvek únava tento druh ľudskej potreby nezmenšuje. Túžba nadržaného chlapa končí 10 minút po smrti:)

ta3

ale Viko, aby som len nekritizovala Tvoje spravanie, dam Ti aj radu na Tvoj problem, ak prilis casto myslis na sex, asi mas vela energie, skus ju vybijat aj nejakym inym sposobom, zabehaj si, zaplavaj si, chod do posilovne a poriadne si zacvic, proste fyzicky vic pracuj, prospeje to nielen Tvojej postave, Tvojmu zdraviu, ale tiez aj Tvojej psychike a myslim, ze to pomoze aj Vasmu vztahu, skus

ta3

Viko
taktika: "nechces? bude chciet ina" nie je dobra, to je citove vydieranie, cize nasilie a nasile v ziadnej, ani v tej najjemnejsej forme, nie je dobre alebo schvalne trucovanie celu hodinu tiez nebolo spravne, tak sa necuduj tomu, ako nakoniec zareagovala, spravas sa nedospelo, trucovito ako maly stcorrocny chlapec, vo vztahu casom moze dojst k nesulade v potrebe sexu, ale to sa riesi citlivo, hladaju sa kompromisy, ale nie tak, ze zahlasis: nedas Ty, da druha, to je hruba chyba a zaciatok konca vztahu