Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problemove travenie a stolica

Príspevok v téme: Problemove travenie a stolica
fiona888

Mám 21 rokov,174cm a 55kg,trpela som 2 roky bulimiou a od tej doby mam uplne dokazene travenie,snazim sa jest zdravo,ale creva maju na vela potravin neznasanlivost...!!Najhorsie co je je to :(,ked idem na velku potrebu,sprevadzaju ma desne krce a strasne tazko sa mi vyprazdnuje,je mi tazko...brali mi krv,vsetko ok okrem cholestrolu a boli mi zistene hemerodiny,myslim,ze je to sposobene mojou bulimiou...ked idem na velku musim stolicu najprv prstom vytlcit,pretoze sama nechce ist.je uplne sucha....potom mi to vsak ide.Podoba sa mi to aj na drazdive crevo...mohla mi sposobit bulimia?dik za radu....poradte este nejake sposoby ako uz mat normlane travenie a tesit sa zo zivota!!

RNG

Ovela rychlejsie a pohodlnejsie znizi LDL a zvysi ciastocne HDL a zaroven znizi triglyceridy vytazok z listov cukrovej trstiny, Policosanol, v davkach 20 az 40 mg.
Inac traveniu, ktore bolo pri bulimii poskodene sa da odpomoct doplnkom kyselin, enzymov, vlaknin a probiotik, ako obvykle.

muchacc

Kup si aloe vera gel. To uzivaj na lacny zaludok rano, pi vela vody a vlakniny (teraz bude dost ovocia, zeleniny) a tiez laktobacili si kup.
Vynechaj biele pecivo.
Ak nie aloe vera gel, tak potom napoj - s cim vyssim obsahom aloe vera.

StanleyH

fiona, urcite mam riesenie na tvoj problem, cholesterol sme dokazali znizit z7,2 na 6,5 za 20 dni co sa podari liecbou mozno za rok a to vysokokvalitnymi Omega 3, na creva by som ti poradil fukoidan. viac by som ti vedel povedat cez mail, napis mi na agel.svk@gmail.com

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problemove travenie a stolica - Fórum - ZDRAVIE.sk