Zla skusenost s očkovaním

Príspevok v téme: Zla skusenost s očkovaním
kaviju

Môj tri a pol mesačný syn,zaočkovaný klasickou Hcg vakcínou a po očkovaní na tri mesiace Tripete+prevenar dostal zápal lymfatickej uzliny, ktorú musíme operačne odstránit v smokovci.Neviem čo môžeme očakávat a máme strach.Stretol sa s tým už niekto, prosím pomôžete mi nech netápam v prázne...

Zuzkaa2

boze prajem vam skore uzdravenie, nech to nie je nic vazne. Moje deticky nastastie mali len teplotky a teraz mam mesacneho synceka a citam vela zleho o ockovani, tak sa bojim. Dufam, ze vsetko prebehne dobre v najhorsom pouzijeme len nurofenovy cipok na teplotu. Drzte sa.

RNG

Inac tuto rozoberaju kolko ludi je poskodenych bez ockovania a kolko z ockovania. Uzaver je, ze ockovanie poskodi viac nez je uzitku z neho. Samozrejme to sa urcite nedozviete od vyrobcu vakcin, ktory to urputne bude odmietat.
Ale tento clanok je s uvedenymi statistikami na podporu tvrdenia skodlivosti tohoto ockovasnia a jeho neucinnosti.
www.vaccineriskawareness.com

RNG

Nuz na nete su aj horsie obvinenia, napr ze tetanove ockovanie sterilizovalo zeny,umyselne,Na Filipinach aj v Mexiku pozri na
www.tetrahedron.org
Na Tripete som nic nenasiel, ale Prevnar je vytazok 7 dnes uz 13 roznych streptokokov, a ma medzi svojimi zlymi postrannymi ucinkami uvedene aj zapal uzlin, a ked mam verit informaciam od vyrobcu(Pfizer) tak je to zriedkave, 1 ku 10 000 zastepenych. Kedze sa ale statistiky tohoto druhu bezne skresluju k ruzovejsim, asi je to castejsie, nez uvadzaju.Pozri
www.pfizer.sk a otvor si celu pisomnu informaciu(PDF) na tuto vakcinu.
Ja osobne vo svetle roznych podfukov v sucasnosti okolo vakcin by som nikoho neockoval, toboz nie 4 mesacne deti, co este nemaju dostatocne silny imunny system, aby vedeli taku davku roznych toxinov zo streptokokov , konzervacnych latiek a ktovie coho v tych vakcinach zniest, kym sa sucasne situacia okolo vakcin nepresetri a nevyriesi.