Nevera...

Príspevok v téme: Nevera...
Quix

Zdravim.zistil som ze priatelka podviedla byvaleho a odvtedy mam strach ze sa to stane aj mne.sama mi to povedala a uistuje ma ze mne to nespravi pretoze ma miluje.verim jej preto ze aj ja ju velmi milujem a vo vztahu by si maly ludia doverovat ale casto na to myslim.len ta predstava ze by sa to stalo aj mne somnou robi hrozne veci.nemozem na to prestat mysliet.poradte mi co robit.nechcem urobit neaku hlupost.vopred dik

ta3

este dodam, ze myslienky su velmi dolezite, netreba ich podcenovat, maju totiz velku energiu (moc), to ako myslime, taki sme, tak sa nam dari, tak sa mame, lebo negativne myslienky pritahuju negativne veci do nasho zivota a pozitivne naopak, zase iba pozitivne veci, cize to funguje presne naopak ako pri magnetizme vo fyzike, ak sa niecoho dlhodobo obavame, to potom ma vacsiu sancu, aby sa naozaj stalo, to, ci nas partner podvedie alebo nie, zavisi nielen od partnera, ale aj od nas samotnych, ak potichu partnerovi neverime, ak mu v duchu nedoverujeme, napriklad, ak si myslime, ze nas podvedie, parner to viciti, vztah ma trhlinu, partner zacina byt vo vztahu nie celkom spokojni a ked sme nespokojni, zaciname sa obzerat okolo seba a hladat nove, lepsie sance, ano, psychika je nesmierne dolezita a vela ludi si to vobec neuvedomuje, v skole nas to neucili, ludia o tom nevedia celkom nic, pripadne iba velmi malo a preto mame v zivote tolko problemov, lebo nevieme spravne mysliet, nevieme spravne zit

ta3

strach je velmi zly spolocnik, nie nadarmo sa hovori, ze strach ma velke oci, ked mu prepadneme, premoze nas racionalny usudok a hned je problem na svete, musis sa rozhodnut, ci chces byt s dievcinou aj nadalej alebo nie, ak sa rozhodnes pre nu, potom zahod vsetky obavy, ked sa objavia, pekne im v duchu podakuj a povedz im, ze nech idu spanombohom, ze Ty ich viac nepotrebujes, najprv sa musis pevne rozhodnut, ze priatelku chces, ze jej veris, potom obavy o jej vernost budu mat automaticky mensiu sancu, vsetko je to o tom, ako myslime, obavy to su negativne myslienky, radsej ich nahrad pozitivnymi, napriklad, ze ma ma rada, ma ma radsej ako toho, ktoreho podviedla a preto mne to neurobi, verim jej a uvidis, ako razom sa budes lepsie citit, nenechaj strach nahlodavat Vas vztah, lebo casom ho rozlozi uplne a bude po vsetkom, jednoducho mu ukaz cervenu, stop

lost

No nezostava ti nic ine ako jej verit.

Co ak by si nezistil ze podviedla byvaleho? Zil by si len milnej predstave o realite, realita by bola rovnaka, bez ohladu na to co vies/nevies :)

V loterii plati, ze system si nepamata co sa stalo (ake cisla boli vylosovane) v predchadzajucom tahu (v minulosti).

Mas asi dve moznosti:
1. zit v strachu
2. "nechat to plavat" (alebo oklamat sam seba, ze sa to stat nemoze, ale ono sa to este nestalo, stalo sa? ak sa nieco nestalo, nemozes (nemas na to ani akekolvek pravo) "odsudzovat" (i ked to slovo sem nepatri), ale nemozes (nemal BY si sa) nicit predstavou co by bolo keby bolo...

strach je svina :) nedovol strachu zasvinit tvoj zivot :)

Dnes je bohuzial taka doba, aka je, nic ine mi nenapada ako riesenie, zatial :)