Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bývanie v bytovke

bibi123

jedlinka - sorry, ale mam taky dojem, ze Ti z tych meditacii preplo:O))) Ako Ti niekto lezie do sukromia, ked vysava? Chodi? Ked Ti to tak vadi, tak sa odstahuj do domu alebo na nejaku pustatinu. Sama si si vybrala miesto, kde zijes a nechapem, preco by kvoli Tebe mali ostatni susedia chodit po spickach. Bolo Ti tu ponuknute technicke riesenie ako zmiernit hluk, ale nie, Ty nic pre to nespravis, len aby si sa mala na co stazovat:O)))

betkacat

no mne sa skoro splnilo to čo opisuje "suseda", predtým sme bývali v paneláku, zvykla som si na ten stály ruch v dome, ked máte prehlad kto perie, vysáva alebo sa sprchuje, poťažmo vychováva deti, a potom ked som musela prespať v byte, tak mi to všetko strašne vadilo, človek proste odvykne...a na zvyknutie na panelák treba čas

SUSEDA

LOST asi mas pravdu-najlepsie byvat niekde-kde nie je nikto siroko daleko-mam skusenost s byvanim v panelaku-ale aj v rodinnom dome a myslim si ze je to jedno-ked narazis na blbeho suseda-cloveka je to jedno kde byvas-ci v panelaku alebo v rod.dome...
...osobne by som brala byvanie niekde pekne pod lesom kde je krasne-spievaju vtaciky-na jar a v lete je tam krasne-pekne vsetko rozvoniava-v zime je ako v rozpravke a v jeseni je krasne farebne...

lost

To kde byvas, na druhom nadzemnom podlazi v 3 podlaznom rodinnom dome?

zase mne sa na RD nepaci ze sused si vramci setrenia zacne palit drevo ktore stipe. ale uz viem ze klimatizacia to isti

RD ma extremnu vyhodu v tom, ze si tam mozes robit prakticky co chces, viac slobodny zivot ale len v istom slova zmysle.

byt je super, mas a nestaras sa o neho nakoniec predas za viac ako si kupil :D

ale pozemok ma tu vyhodu ze clovek moze postavit tolko garazi kolko chce a nemusi sa bat ze mu na sidlisku poskodia auto. moze mat napriklad pivnicu no a moju srdcovku - atomovy krty :)

Slobodna

mám ich zľava, sprava, zvrchu a zospodu :)) poviem ti, že susedia v rodinných domoch sú ešte menej tolerantní ako susedia v bytoch, resp. je tam viac možností, ktoré im môžu vadiť. Keď je človek priečny- vždy si nájde nejaký dôvod na spor a je úplne jedno kde býva.

M74

Slobodna: No je možné že aj v rod. dome môžeš mať blbých susedov, ale nie si od nich oddelená iba tenkou stenou. A nemáš ich zľava, sprava, zhora a zospodu :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bývanie v bytovke - Fórum - ZDRAVIE.sk