Nová Maybelline Cat Eyes Špirála

Strawberryca

podla mna je dobre ze su mokre lebo ja nemam rada ked mi robia na mihalnice sa take tie hrudky...a ked si ju davam je dobre ze hned nezaschne jak druhe mozem si pekne mihalnice vytvarovat

mataBB

tieto maybelline su strasne mokre na zaciatku, ale po takom tyzdni, tyzdni a pol pouzivania sa to dost zmeni a potom tie maskary vytvaraju idealne riasy

question01?

Aj mne lepi mihalnice. Tak preto ju este precesem nejakou inou spiralou s gumovymi stetinkami, aby sa mi oddelili.

Strawberryca

sdfdff
mne ta spirala vyhovuje ...musis sa stym pohrat ked si ju davas a potom mas krasne oddelene dlhe a vytocene a cierne...

sdfdff

Baby, ja som si ju v tyzdni kupila a musim povedat ze nic moc..mala som aj lepsie.. mam dlhe mihalnice a dost huste .. Nemam ziadne vysoke naroky ale po pouziti tejto cat eyes som mala zlepene mihalnice .. robi to aj Vam??

Strawberryca

Maskarka
Určite tu zlatu skusim ked mi vyschne tato cat eyes :) a potom dam vediet...inak mas ty nejaku oblubenu spiralu?

Strawberryca

Maskarka
nie nemala som este od Astor preto sa pytam na nazor :) ale chcem si kupit ...kamaratka chvali od nich tu zlatu