Nová Maybelline Cat Eyes Špirála

anjelik9

jako baby ked som vas citala tak som si ja na druhý pokus kupila :p je sice dobra ale ked si kupim od gabriely salvete tak mam pekne mihalnice aj bez roboty :DDD

Maskarka

Strawberryca

Presne, to som si aj ja vsimla, ze je taka vyraznejsia cierna... :) ... to mam na nej tiez rada ... ale celkovo, vacsinou kupujem len Maybelline:)

Strawberryca

Maskarka...spadnu po case z kazdej podla mna ale ja si ich tak s prstom vytocim trocha opatrne a je to ok :):D inak na maybelline sa mi paci to ze je vyrazne cierna...pretoze ked som mala ine v niektorom svetle mi ako keby zanikali...

Strawberryca

make up od rimelu bol otrasny :) ta spirala vobec nelepila riasy vytaca ich ale ja pri kazdej spirale pouzivam aj kliestiky a doda aj pekne objem...:) sak niekedy ak chces skus

Maskarka

Neviem, mala som od nich makeup a nic moc...ale viem ze makeup a spirala je nieco odlisne, ale proste taku mensiu nedoveru mam v nich:D ... ale vsak raz urcite nieco vyskusam, mozno aj tu spiralu a potom to bude okej:)...a nelepi riasy? doda trochu objem? ci len vytaca?

Strawberryca

Maskarka
Preco mu neveris?:) ja som bola uplne spokojna s Rimelom konkretne s tou zelenou co ma ohnutu kefku...vies ktora?max boldcurves sa vola ak chces daj si do googlu ...

Strawberryca

Lochness dakujem :) pojdem tam pozret...

Maskarka uvidime dufam aj ja :D:)inac zatial mi najviac vydrzali spirali od Lorealu alebo od Rimelu...