Vyhrali ste uz sportku

smajliQa

lost...ano maju ma radi dodnes :D:D:D

a dostala som aj velky tringelt, na to nezabudnem. boli tak trochen pod vplyvom alkoholu a darceky odnasali v igelitkach :D:D:D

a v kasine sice nepracujem, ale okrem kaviarne, robim brigadne krupierku, takze viem s korunkami narabat :D...

lost

smajliQa

no este ze nepracujes v kasine :D

(ale nieeeee, ved to musela byt aka zabava pre nich, mozno si takto ziskala stalych zakaznikov :) )

smajliQa

bibi... kazdy podnik( podla toho aky je velky) dostane urcite mnozstvo tychto darcekov alebo ako to m am nazvat.. poviem priklad.... 5 salov, 5 trubiek, 5 dresov.. hovorim priklady iba.. no a podla toho su im aj pridelene vyherne losiky...

ostatne nevyherne sa k tomu potom primiesaju ...takze sa nemoze stat, ze by nieco chybalo alebo bolo navyse....

teda jasne.. moze sa stat.. ked si casnik privlastni nieco, co mu nepatri :D

uz som sa s tym stretla vela krat.. :D

napriklad mne sa stala jedna hrozna vec raz...

mali sme sutaz... heineken... a sutaz mala trvat cely mesiac...
dostali sme 50 vyhernych losov, a samozrejme 50 cien... a asi 500 losov co boli nevyherne.. samozrejme mne nikto vtedy nepovedal ze tie lose mam zamiesat, lebo vsetky vyherne su navrchu na kope.... tak mi taka partia prisla, zacali chlastat.... sice drahe pivko, ale bolo im jedno kedze za kazdym pivom vyhravali a vyhravali, a aj mi to bolo divne, nop ja som za jeden vecer rozdala vsetky ceny a potom mesiac sme rozdavali pivecka s nevyhernymi losikmi.. no :D:D:D:D

bohuzial :D... ale tak nevedeli o tom, no tak sa snazili. aj im bolo divne ze jeden vecer tolko toho povyhravali a potom uz nikdy nic. ale som neriesila :D

bibi123

smajliQa-mate tie zreby s colou-aka je pravdepodobnost zakaznika na vyhru??? Ked sme s priatelom mali obaja naraz stastie...

smajliQa

no ja si ani nemusim kupovat colu aby som vyhrala... kedze robim robotu jaku robim, mam vsetko zadara :D:D:D:D:D

bibi123

beskyd-to bolo myslene s humorom, ze to uz je aka pravdepodobnost, ze obaja vyhrame a este aj tu istu cenu...Ked 99% colovych zrebov je nevyhernych.(minuly tyzden sme si sli sadnut 7 byvalych spoluziacok a kazda si dala spon 2 a nikto nic nevyhral...)
lost a aj si nieco vyhral? Ja som si podala aj stlpceky v lote a euromilionoch a tam tiez nic..

lost

minule som kupoval tie svoje ryzove chlebicky a tam SBSkar sa chvalil (alebo skor nadaval?) ze uhadol 3 cisla, ale ze jedno mu uslo a tak by mohol vyhrat 1000eur, ale ze vyhral nejak 6 eur :)

inac ked si vezmeme ze tieto loterie davaju do jackpotu nie viac ako 70% z toho co ludia nakupia listky, tak ludia hraju extremne vela, ked (hlavne vo velkych loteriach a je ich dost) su 7-9ciferne jackpoty :D

žažiká

ta3 gratulujem, ked sa jednalo a vacsiu ciastku nemala si s tym nejake zle skusenosti ci opletacky? pretoze sa jedna pani co vyhrala stazovala ze boli aj vyhrazky ci musela este koli tomu cosi platit a ze ovela viacej starosti mala potom ako pred vyhrou

žažiká

ja som parktat mala len 3 cisla to je okolo 3 eur na vyhru :D co sa tyka zrebov tam to bolo len 1 euro alebo 50 centov :D a euromiliony otec trafil 5 cisla ale vyhra tam bola okolo 100 eur ci uz si nepamatam tak je zase blbe ze su male vyhry ked mas aj viacej cisel a fakt tam treba mat skoro vsetky aby ta vyhra viacej potesila, toto sa vlastne len vratilo co otec doteraz podaval... nie vsetci co podavaju dlhe roky maju na to stastie, otec stale dufa ja podavam iba raz mesacne bud zreb alebo loto jeden riadok...