Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

karcinóm konečníka hrubého čreva

Príspevok v téme: karcinóm konečníka hrubého čreva
rvko

Prosím o pomoc. Mojmu známemu bol diagnostizovaný karcinóm konečníka hrubého čreva s možnými výskytmi metastázií do pečene (6.sekcia). Nakoľko celýé toto čudo je veľmi nízko konečníka, bolo navrhnutá rádioterápia spolu s chemoterapiou ešte pred samotnou operáciou. Užíva chemoterapeutické lieky XELODA500mg, kde sa v návode uvádza užívanie po dobu 14 dní a potom prestávka 7 dní. Je to tak správne alebo sa táto chemoterápia má užívať neprerušene aj po 14 dňoch prípadne aj vtedy keď nie je v ten deň podaná rádioterápia. Za naozaj profesionálne odpovede vopred ďakujem.

StanleyH

Ahoj. cela liecba ci uz liekmi a chemo velmi oslabi imunitu, co casto vedie k tomu ze rakovina prejde do ineho organu. Na podobny problem sme reagovali pred 3 mesiacmi, kde sa clovek dostal zo 4 stupna, davkovanym podavanim Fukoidanu ale v gelovej forme. DOkaze bojovat proti rakovine a v uzivani s chemo obnovuje znicene biele krvinky. Viac by som ti vedel povedat po tel. Je to na dlhsie. Dufam ze na operaciu ani potom nebude musiet ist, napis mi mail najskor agel.svk@gmail.com prajem len to naj

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

karcinóm konečníka hrubého čreva - Fórum - ZDRAVIE.sk