Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám sa obliekať viac sexi?

Príspevok v téme: Mám sa obliekať viac sexi?
piškworka

Čaute. Vŕta mi v hlave jedna vec.... Obliekam sa tak ako sa obliekam. Nohavice väčšinou obtiahnuté, trička tiež, sukne pomenej, výstrih vôbec. Poslednou dobou som si všimla, že vždy ked idem na nákup, tak mi priatel nezabudne pripomenúť - kúp si niečo sexi. Jaa vieeem, že sa mu to páči, veď ako každéému chlapovi.. Myslíte, že naráža na to, aby som sa obliekala viac sexi?

ververeka

okrem toho spodnym pradlom nic nepokazis, vystrihom tiez nie.
neviem co tu chces pocut.
a tiez neviem preco sa ho na to rovno nespytas, ved to je normalna vec.

Jooe Ker

ooooch baby
piškworka
staci ,ked si obujes podpetky pekne to ukaze i k obtiahnutym nohaviciam
muzom sa to paci :)

piškworka

Nebuďte trapné, o primitívne názory nestojím. Skôr som chcela vyjadrenie napr nejakého chlapa. Či si mám pod tým predstaviť sexi oblečenie, alebo len spodné prádlo...

ververeka

skus sa spytat nejakej vestice ci to tvoj priatel myslel takto. my do jeho hlavy nevidime.
alebo este jedno riesenie - spytaj sa ho!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.