Behanie dieťaťa po byte

polepetkova

muc co tolko negativizmu z teba? ;) a nikde nepisem, ze moja "rada" je uplne najsamfasalepsia ;))

Btw, podla mna, jedlinka sa uz len z principu sustredi na to dupanie a preto ju to tak znervoznuje a rozculuje.. Keby skusila zamerat svoju pozornost inak a efektivnejsie, urcite by to tak az nevnimala.. a toto je uplne normalna, realna rada, sama viem na sebe, ze niekedy sa na to, co ma rozculuje uz len z principu na to sustredim a potom ma to 2x tak rozculuje..

Pripadne vsetko je o komunikacii aj so susedmi, neuvadza, ci sa s nimi skusala nejak dohodnut, aby boli relativne spokojne obe strany.

muc

polepetkova, vies, niekto ma aj ine starosti, nez prechadzat sa po vonku. rodina sa nenaje z mojej prechadzky, ani domace prace sa same neporobia. a co navrhujes napr. v zime? kazdy den kvoly susedovym detom mam mrznut vonku do vecera? naco potom mam svoj byt?

trochu skus porozmyslat pred svojou "trefnou "radou

polepetkova

..alebo nesediet cez tieto pekne dni doma a ist radsej niekam von do prirody ;) a ked prides vecer domov, dieta uz bude spat :)

muc

pfuuuu, tak ja sa nestacim cudovat! spominate toleranciu, ale zarazajuce jeze ju ocakavate od kazdeho, len ti s detmi tolerantnymi a ohladuplnymi nemusia byt vobec, vsak???!!! oni to maju v pazi, ze pod nimi moze niekto byt po nocnej, ci po narocnom dni si chce v klude oddychnut. ano, deti sa nemozu priviazat o postel, ale ramus a kazdy den opakujuca hysteria, tak toto preco musi byt bezhranicne tolerovane?

ververeka

to bola ta otazka :D liecit dieta aby nebehalo, alebo liecit seba od nervozity?:)))
asi jedine si treba zvyknut. alebo navrhnut susedom tucne koberce. ak maju podlahu tak to musi byt naozaj dost pocut.

jajka001_

myslim ze sme nepochopili, ze jedlinka riesi svoju nervozitu a nie ze tam beha dieťa :)
ja som rada ze spodnych susedov nemam, inak by ma uz davno deložovali :D

netolerancia

presne tak a vravim ze mame super susedov lebo aj byvame na jednotke sice ked hrame fudbal tak to pivnici asi nevadi ale ten hluk ze gooool to pocuju asi aj na ulicu ale co je to este dieta a pokial nekrici po 22.00 hod tak si myslim ze je to normalne

lost

ciste teoreticky, ten vrchny sused musi tolerovat tomu spednemu to, ze musi aj za neho platit teplu vodu, ak je ten spodny sused mimo domova, lebo ta voda v potrubiach jendoducho vychladne a aby sa "dostal k teplej" musi jej viac vypustit :)

zaujimave, ale vsetko ma svoje + aj - :)

netolerancia

presne to som aj chcela napisat ale som si kusla do jazyka vzdy si poviem radsej nak beha vyvadza ako keby nemalo my doma hrame aj fudbal a co ma byt ale mame aj super susedou tolerantnych to je zaklad