Sýtosť žalúdka

evula81

Ahojte! Ak máte záujem, tak by som vám vedela pomôcť. Požiadajte u mňa o info na zdravy.clovek@gmail.com a ja vam zaručene pomôžem dostať sa z toho trápenia:-D

simka111

Dobre su na pretravenie - jablko, rumančekovy čaj a kvapky cynarofit.. samozrejme nie vsetko dokopy.. ale ak vezmete kvapky a vypijete za tim rumančekovy čaj.. tak za kratku dobu by ste mali citit hlad a pocit plneho zaludka sa vytrati :D :D Inač ja som mala tiez taky problem asi tyzden po navsteve kupaliska takze som asi chytila nejaaky bacil

josh261

teraz to troska ustupilo ale stale to nieje ono. ked cely den nic nezjem a potom si dam jeden dva rozky tak je v pohode. ale to musim byt poriadne hladny.

AdamKrt

Pocit naplnenia prichadza postupne. T.j., ak rychle clovek dokaze jest, zje toho viac, nez mu zaludok zacne hlasit, ze je plny.

Ked clovek bude jest pomaly, pocit naplnenia sa dostavuje rychlejsie.

silvus28

ahoj Josh, ja mám rovnaký problém ako Ty, keď zjem napr. jeden jogurt s vločkami alebo rožkom, som úplne plná, až ma ide "roztrhnúť"...užívam na to aj lieky na trávenie - Cerucal, brala som aj Degan, Costi, Pancreolan...ale nič nepomáha :-(