Prečo ho tak Ľúbim? Čo mám robiť?

Príspevok v téme: Prečo ho tak Ľúbim? Čo mám robiť?
Lydia45

Asi pred rokom som sa zalúbila do komaráta.
Na prekvapenie aj on do mňa (nie som pekná). Chodievali sme spolu vonku , písali sme si - nádherné obdobie... Hovoril ze ma lúbi a ze som iná , ze som iná a úžasná .. Ale všetko bolo len ako "KAMARATI" !! .. a pomaly sme už netravili tolko casu , ani sme si tak nepísali .. A on sa zamiloval do mojej najlepsej kamarátky ! ... Velmi ma to bolí , po nociach placem .. Ale keby sa aspoň ku mne nesprával tak milo . Nedokázem byť na nho nahnevaná .. Proste ho MILUJEM .. a navzdy budem .. je uzasný .. Takého malokto stretne :( co mam robiť ?? ja nevládzem , ziarlim , placem :(

matka1811993

takyisty probem mam aj ..ma lubi aj ja jeho lubim ale stale uteka za inymi dievcatmi ..co mam pravi aby ho nezajimaly druhe zeny co mam preto spravit pomozte m uz som velmi na dne boli ma to velmi

sureves

A vieš naisto, že sa do nej zamiloval? Nie je to len tvoj pocit? Pretože ak to nevieš naisto, tak mu pekne krásne vysvetli, čo k nemu cítiš. Vtedy zistíš, na čom si. Buď ti povie, že z jeho strany to tak nie je, alebo zistíš, že ťa miluje...plač nastupuje až po stopercentnom sklamaní, takže si šetri slzy...:)

jajka001_

tak zalubil ci nezalubil?
poucenie do zivota - nenechaj sa namotavat, vzdy to boli potom...
preco pises ze nie si pekna?
nechcel on aj nieco viac len si vcas nezareagovala? pises ze sa zalubil...v tej prvej faze si reagovala stale ako kamaratka, s istym odstupom? mozno si mohla byt aktivnejsia, ak nemal sam odvahu to posunut dalej.
laska je prchava, najma v mladom veku, pride a odide, preboli, zabudnes...
nabuduce si viac ver...