Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nadmerne potenie....

Príspevok v téme: nadmerne potenie....
ballatrix

nemate nejaky zaruceny recept/navod/radu/..... na nadmerne potenie? Totiz...akonahla vyjdem von..potim sa...na telesne nikto nic a ja sa potim. A nie ze by som envladala alebo co. Jednoducho len zo mna tecie. Niekedy sa citim ako vodopad. Sprchujem sa kazdy den (ked nevyda tak kazdy druhy) pouzivam dezodoranty, vyskusala som aj rozne pripravky proti poteniu...a nic nepomaha. A navyse ten pot aj smrdi. V skole si ani topanky nevyzuvam, lebo za tych 10 minut co ich mam obute cestou do skoly sa mi tak sporia nohym, ze cela trieda potom pachne od mojich noh :P. Zacinam byt uz zufala...fakt neviem co by uz mohlo zabrat....:/

titi...

balaltrix a koľko máš rokov?Preto sa pýtam,lebo moja dcéra má 13,v poslednej dobe aj ona hovorí,že pod pazuchom je spotená,že v triede nikto nemá tričko také flakaté mokré ako ona.Jej to nesmrdí,ale je z toho nešťastná.Nechcela som jej silnejší dezodorant dat,má rexonu pre tínedžerov ale neviem ako dalej. Že by to mala od puberty,hormony...

ballatrix

nie nadvahu nemam i ked v nasej rodine sa vykytuje (mama, brat, stara mama...) ale ja sportujem cize zatial nie. ale mam vysoky choresterol cize asi by som si na tu nadvahu mala davat pozor.
zabudla som este dopisat, ze vzdy ked sa spotim som strasne cervena v tvari.

aj dnes som bola beat. Nic strasne len vyklus asi 15minut.pohoda,...nezadychala som sa ale tricko cele mokre...dalo sa zmykat. Alebo staci ked uz teraz v tychto teplotach vyjdem von a hned som cela mokra. Do skoly nosim nahradne tricka aby som sa mohla prezliect aby som nesmrdela.

Na tych nohach..nemam pluzgieriky, ale sa mi odlupuje koza. Uz asi stvrty mesiac a neviem co s tym. Skusala som uz vsetko co poznam ale nic nepomohlo - kremy, aj pocas sprchovania takym kamenom alebo co to je si ju normalne..."zodrat". Potom som sice chvilu mala hladku pokozku na nohach ale o par hodin zase...ziadny efekt.

niekedy sa potim aj v noci,a dost casto mi na vecer byva strasne teplo, aj ked je v izbe 18 stupnov a ja iba v spodnom pradle alebo kratkom pyzame.

bibisa: dik za radu, urcite to skusim :P

ale ak by este niekto vedel poradit........

:-)

bibisa

a nemas nadvahu?
a co sa tyka tych noh pozri sa na spodnu stranu prstou ci tam nemas pluzgieriky take male lebo to moze byt plesen a aj preto sa potia nohy.ak ano poradim ti lamisil spray ten je velmi dobry a potom su rozne pudre na nohu kt tiez celkom pomahaju co sa tyka potenia.
pod pazuchu poznam nie moc prirodny produkt driclor.ja som ho pouzivala a bol super lebo uz o dva dni som sa absolutne nepotila ale musela som prestat pouzivat lebo zrovna mma po nom zacali stipat a svrbet pazuchi..

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nadmerne potenie.... - Fórum - ZDRAVIE.sk