Ake mate skusenosti s turkami v sexe a vo vztahoch?

zlatka19881

Lala_19,skúsenosti vo vzťahu z ľuďmi islamského pôvodu sú veľmi bolestivé a toto mi môžeš veriť.
Turci alebo každý iný arab :-D sorry hádžem ich do jedného vreca :-D ale to len preto, že dokážu najmä ženám ublížiť v každom prípade opakujem sa čierny nič moc :- D ak nemáš na výber radšej si zaobstaraj hračku pre dospelých ako si máš niečo z turkom začať :-D v posteli nič moc a výbava veškera žádna :-D nechcem tu nikoho uraziť píšem len z vlastných skúsenosti. Tak sa prosím zas všetci neurážajte ako to u vás decák býva :-D

11kvetinka11

Lala_19

A určite je aj rozdiel, či si vo vnútri Turecka alebo v prímorskej oblasti. Lebo vo vnútri dodržiavajú dosť skrtine islam a v prímorskej oblasti oveľa menej. Napríklad počas ramadánu,keďže pracujú a sú celý deň na slnku, je nemoné aby boli bez pitia. Piť môžu až po západe slnka. A to sa fyzocky nedá byť celý deň bez tekutín a ešte ktomu aj pracovať. Ten ktorý je celý deň doma, v chládku, tak môže ramadan dodržiať 100%-tne

toto

Ja mam zas kamarátku ktorá už dlhšie žije v Nemecku, a povedala mi to že sú len úchylné hoväda, ktorý len doma tlčú svoje manželky a priateľky, ona stretla takých dvoch, toť čo som počul

Lala_19

11kvetinka11
:D no su blazni v skratke :) a este horsie sa spravaju v Nemecku napriklad.Ale mam kamaratku, ktora ma s turkom dieta a je uplne ako 100 bodov perfektny otec aj partner :) cize zalezi od povahy.

Lala_19

11kvetinka11
:D no su blazni v skratke :) a este horsie sa spravaju v Nemecku napriklad.Ale mam kamaratku, ktora ma s turkom dieta a je uplne ako 100 bodov perfektny otec aj partner :) cize zalezi od povahy.

11kvetinka11

Lala_19

Chorobne žiarlivý sú asi všetci...ale ako strašne moc... až som tomu nechcela veriť..:D :D :D tak ale vieš, oni sú doma a sú vo výhode..možno, keby boli oni u nás, tak sa tak nesprávajú