Socialna fobia a "legalna" marihuana

leaa

marihuana nici serotonin ,noradrenalin a dopamin tak pochybujem ,ze by to niekto daval pacientov ...kopec ludi po preruseni marihuani ma paranoje ,neurozy ,alebo psychozi ...neviem odkial si taku hovadinu nabral ,ze to je lepsie ...lieky pomahaju vyrovnat tieto hladiny tychto 3 neurotrasmiterov a marihuana ich vie uplne znicit ...boze co niektori dokazu napisat nechapem

sJozef

Pokial necitite ze mate problemy tak ste zdravi. Psychiatri by najradsej z kazdeho spravili psychiatrickeho pacienta a davali mu psychiatricke lieky = drogy. Nedavajte sa zavriet na psychiatriu (dobrovolny vstup), lebo sa odtial nemusit vratit zivi.

Ak sa citite zle, depresie, strach a podobne, je to sposobene otravou. Zistite zdroj jedu a odstrante ho. Amalgamy v zuboch, ockovanie, zubna pasta s fluorom, farba na vlasy, tabletky z lekarne... Proti tazkym kovom sa pouzivaju chelatory, selen. Aktivne uhlie viaze 50 druhov jedov. Liekov je viac.

Zanedlho mi zablokuju pristup do tejto diskusie. Treba vediet ze doktori ti nepomozu a budu ti klamat. Ak chces radu, nechaj tu mail, mozno sa ti niekto ozve. Pride ti aj kopa reklamy (aloe vera, kolodine striebro, vselijake zazracne lieky) ale budes mat aspon sancu. Sem mozu pisat iba ludia ktori klamu. Toto je stranka organizovanej mediciny. Stranka BigPharmy, obrovskeho biznisu s tabletkami a utrpenim ludi. Zdravi ludia neprinasaju ziaden zisk, nie je zaujem o vyliecenie, iba o dlhodobe liecenie s pochybnymi vysledkami.

RNG

Moja zena ma socialnu fobiu urciteho druhu, neznasa davy a rozne situacie. Ked vie, ze ma k takemu niecomu dojst, hodi si 3 kapsule(1 gram obsahujuci 3 mg hypericinu a 30 mg hyperforinu) standardizovaneho St Johns Wort, a za dve hodiny to plne zaberie a trva vyse 8 hodin. Samozrejme takato narazova davka sa nemoze brat stale, len obcas.
Uz aj ja som to zobrasl par krat, ked som bol v robote prilis pretazeny a mal som pocit, ze "vyskocim z koze" alebo niekoho zachlostim. A tiez mi to pomohlo.
%-htp sa da brat v davkach 100 mg aj hoci kazdy den,ked to cloveku robi dobre, to iste plati na Sam-e(davka 2x200 mg) alebo vytazok zo zeleneho caju, ukludnujuca aminokyselina L-theanine(2x200 mg)

porcelan

RNG, skusim vygooglit, dik za tipy. Spominam MJ len preto, lebo je to nieco co poznam a mam celkom dobre spomienky, ako ma to dokazalo "uvolnit" a naladit na inu myslienkovu vlnu. ALe necham si kludne poradit...

RNG

Ako keby priroda neposkytovala dost legalnych a bezpecnych potravinovych doplnkov na ten problem a ine psychicke, napr SJW,5-HTP, SAM-3, L-theanine a rozne ine!
Pripadne aj vyrobene kombinacie, ako Picamilon(GABA zlucena s B-3), ktore tiez spadaju medzi potravinove doplnky.

porcelan

mas pravdu jajka. najhorsie na sf je dokopat sa k nejakemu cinu, je velmi tazke prelomit lad a vystavit sa nejakej socialnej situaci, aj ked teoreticky viem, ze to pre mna "dobre". najst niekoho (teraz mam na mysli opacneho pohlavia) kto by pochopil moju situaciu bude urcite tazke - ja sa im ani necudujem.

jajka001_

vobec nehovor o tom ze mas socialnu fobiu. nerobi to z tebe losera, vela dievcat /tych lepsich / ma skor snahu pomoct ako mat vztah kde moze niekoho vyuzit. ale vas vztah musi byt zalozeny na niecom inom na lutosti, takze snaz sa do vztahu nieco ponuknut - priatelstvo atd, ak sa spriatelite, urcite bude tvoj problem ochotna akceptovat. bude ta chapat preco reagujes ako reagujes, ze sa urcitym situaciam vyhybas a ze potrebujes podporu. bude ta brat takeho aky si s kladmi i zapormi. nesmies sa podcenovat. a tiez sa musis snazit s tym bojovat, aj ked mas strach, tak sa vystavovat tym situaciam, ktore su pre inych bezne ale pre teba su narocne. musis, inak ostanes sam a nestastny. radsej prezit tie neprijemne pocity ale zit normalne. casom tie pocity budu slabsie, ked si na tie situacie zvyknes.