Schudli ste podla jej diety?

Príspevok v téme: Schudli ste podla jej diety?
obezna

endokrinologicka ma posiela na terapiu k dr. lube albertovej do bratislavy. som totiz znacne obezna a vraj ma ona velmi dobre vysledky s liecbou obezity. prosim vas, je tu niekto, kto u nej uz tu liecbu podstupil a ako dlho to trvalo? je ta dieta velmi narocna?ja som si nasla stranku toho ich centra v bratislave lenze tam o diete nie je nic. vie z vas niekto ako to tam prebieha?

marča

možno že si tú endokrinologičku zle rozumela, lebo u dr. albertovej sa nedrží diéta, ona vlastne akoby dáva do poriadku metabolizmus. takže žiadnu diétu asi držať nebudeš. nenapísala si, koľko kilogramovú nadváhu máš. ale keď chodíš k endokrinológovi, tak je to asi spôsobené nejakou poruchou. ja som mala nadváhu iba asi 10 až 12 kilogramov. ale to u mňa ani nebol ten hlavný problém, lebo to sa mi už viackrát podarilo zhodiť, lenže sa mi tie kilá vždy vrátili. a dokonca som niekedy pribrala ešte viac. po tejto liečbe sa mi to zastavilo to priberanie a už len pevne verím že to aj vydrží. už je to vyše roka od liečby tak snáď to bude tentokrát trvalé. diétu nedržím ani som nedržala počas tej liečby. tak toho sa asi báť nemusíš. len ma upozornila na niektoré konkrétne potraviny a tie som prestala konzumovať. inak jem úplne všetko a už sa teším na veľkonočné zákusky, mám ich strašne rada. cez vianoce som sa tiež nekrotila a nepribrala som. tak dúfam, že to nezakríknem.. hi..hi..