Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem do leta zhodiť aspoň 8 kíl

Príspevok v téme: Potrebujem do leta zhodiť aspoň 8 kíl
Gwen

Ahoj...možno sa tu takéto témy už objavili, nie som si istá, ale to je teraz vedľajšie. Do leta potrebujem schudnúť minimálne 8 kíl. Netuším ako to mám však dosiahnuť. Držať drastické diety netúžim, keďže som to už skúšala, ale vždy keď sa dám na niečo také, tak ma často bolí hlava, krúti sa mi a nohy ma ledva nesú. Rozmýšľala som aj nad 90-dňovou diétou, no nikde som nenašla presný opis tých jedál, ktoré by som mala jesť, alebo nejaké recepty a tak...vedeli by ste mi nejako poradiť, prosím?

NiKaaaaaaaaa

ahojte kto mi poradi schudnut 8kg za 3mesiace ?? Mam 17 rokov a vazim 53kg a meriam 160.Budte taky laskavy nepiste mi sproste komentare.Dakujem

xdanielax

ludo, nespamuj tu s tym herbalife laskavo v kazdom topicu.Aj tak je to blbost, len kvoli tomu ze to dealujes nemusime to my vsade citat. tak sa zariad.

Ludo62

Neviem ako ostatným, ale mne pomohli výrobky od Herbalife. Schudol som 17kg za 7 mesiacov /5kg za prvých 6 týždňov a bez cvičenia alebo športovania!/ a zbavil som sa navyše aj plnej igelitky liekov (na srdce, vysoký krvný tlak, na migrénu, prostatu, zníženú imunitu, antivirotiká, antibiotiká ... celkom 18 liekov na recept a veľa rôznych vitamínov !!!) Cítim sa skvele! Ak chcete poradím Vám ako na to. 0904452835

xdanielax

Lekarka?
aj tak sa mi to nepaci. Za prve ziadne pecivo, ale cerealie mozes - to ma znamenat co?
Za druhe, daj si k tomu zeleninu napr. ZEMIAKY?? fiha.
pasik horkej cokolady alebo melon alebo jablko? to je co za olovrant/desiatu? Malo. a zase iba sacharid, resp. tuk. vecera, vcelku ok, aj ked zase sacharid. Po 6 nejest tiez divne.jedine s cim suhlasim je ta voda a pohyb.
samozrejme ze chudnes, kedze dokopy nic nejes. Pripomina mi to jednu z tych diet v bajecnej zene alebo tak. no ked ti to pomaha tak sa drz. hlavne si treba pamatat, ze dieta nie je obmedzovanie sa, ale sposob stravovania. tym padom si treba polozit otazku ci tuto dietu dokazes drzat v pohode aj cely zivot napr. ak hej, tak je to super. drzim palec.

sedemsedem

xdanielax,
Ja som si to nevycucala z prsta! Lekárka mi dala tento stravovací jedálniček a zatiaľ som za 2 týždne konzumovania schudla 4 kg.

goccia

ale zase lepsie mat nejaku motivaciu, a mozno to niekomu vydrzi uz natrvalo. mne sa napriklad vzdy nejak podari schudnut v zime :))

jaanna

......tak predsa plati:leto sa Ta opyta,co si robila v zime....Cez zimu si tolko nabrala?Vtedy si mala na to myslit...,ako nepriberat...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potrebujem do leta zhodiť aspoň 8 kíl - Fórum - ZDRAVIE.sk