Potrebujem do leta zhodiť aspoň 8 kíl

Príspevok v téme: Potrebujem do leta zhodiť aspoň 8 kíl
Gwen

Ahoj...možno sa tu takéto témy už objavili, nie som si istá, ale to je teraz vedľajšie. Do leta potrebujem schudnúť minimálne 8 kíl. Netuším ako to mám však dosiahnuť. Držať drastické diety netúžim, keďže som to už skúšala, ale vždy keď sa dám na niečo také, tak ma často bolí hlava, krúti sa mi a nohy ma ledva nesú. Rozmýšľala som aj nad 90-dňovou diétou, no nikde som nenašla presný opis tých jedál, ktoré by som mala jesť, alebo nejaké recepty a tak...vedeli by ste mi nejako poradiť, prosím?

lilek

mne sa "paci" ako sa baby vzdy mesiac, dva pre letom zobudia a povedia si potrebujem schudnut napr 10 kg do leta :DDD

ved si ich nenabrala za mesiac, dva...tak necakaj ze ich tak rychlo schudnes samozrejme ak sa nechystas na nejaku drasticku dietu,kde ta caka akurat jojo efekt.... ja som schudla 5 kg za takmer dva mesiace, a to chodim cvicit s osobnou trenerkou a jem 5 krat do dna mensie porcie, jem v podstate vsetko... a hlavne naberam svaly kt. spaluju, mam rychlejsi metabolizmus a spevnene telo...urcite lepsie nez drasticka dieta napr 90 dnovka z kt. ti zacnu padat vlasy, a budes po nej mlandros a samozrejme akonahle zacnes jest "normalne" tak sa opat nabalis... takze odporucam cvicit a jest 5 krad denne (hlavne bielkoviny, vela zeleniny, celozrneho peciva a pod.)pripadne si pomoz nejakym spalovacom a hlavne cvic

kazdopadne drzim palce ;)

sedemsedem

Vieš čo skús? Stravovací návyk: Ráno žiadne pečivo,daj si napr. len biely jogurt s cereáliami a pohár vody. Na olovrant jablko a pohár vody. Na obed si daj normálka dáke jedlo+pridj zeleninu (rajčiny,zemiaky..)a minimálne 2 poháre vody. Na olovrant si daj dáke ovocie,napríklad melón,alebo 1 pásik horkej čokolády+2 poháre vody. Na večeru už len napr. sucháre so syrom a reďkovkami a pohár vody. Po 18,00 už nič nejedz,len pi vodu! Do týždňa 3x šport (napr. beh,plávanie...). A ak sa ti bude chcieť tak ráno a večer si zacvič 20 brušákov,20 drepov a 20 sklápačiek a hneď sa budeš cítiť lepšie!!

gogo_inka

tak to bude asi riadna somarina pretoze schudnut "len tak" sa neda :)))))))))))))) samantha a za aky cas si schudla tych 9 kg ?:)

Bertik60

Ahoj Gwen. Nič nie je nemožné a aj na tvoj problém sa dá nájsť vhodné a fungujúce riešenie. Napíš mi a veľmi rád ti niečo zaujímavé poradím a o pár týždňov sa už môžeš svojim kilečkám iba zasmiať.

samantha2110

gogo_inka mas pravdu, ja som schudla 9 kil len tym ze som sa zacala hybat (zumba, fitko) a obmedzila som vyprazane, sladkosti, biele pecivo a kaloricke bomby...a po 18 uz nejem...a najlepsie na tom je ze teraz cez sviatky som si zavalila vynimocne aj salat s reznom a nepribrala som ani deko, naopak, schudla som pol kila :D

cierna duha

schudla som pred rokom a pol 8 kil.
nejedla som chlieb,ryzu,cestoviny,zemiaky... proste znizene sacharidy.jedla som cottage cheese,kura,rybu,tuniaka,tony zeleniny,ovocie.. slo to lahko a ani sekundu som nebola hladna.teraz som zacala zas a uz som schudla skoro 2 kila.

lenka007

ahoj Gwen skus si pozriet na tomto fore skupiny 90dnova dieta alebo chudnutie s 90 dnovou dietou od 18.04.2011 sme tam par dievcat co ju drzime,vzajomne sa podporujeme a vymiename aj recepty na jednotlive dni,je to super dieta pri ktorej papas a chudnes,drzim palce

xdanielax

Baby! :-) jest treba!! Je dobre nejest vyprazane, mastne atd, ale vynechat vsetko na co ste boli doteraz zvyknute nie je rozumne. Treba to postupne obmedzovat, a hlavne sa zacat aj hybat!! Rozbehnut metabolizmus. Co su to zdrave jedla? Zdravy je banan aj syr aj ovsene vlocky. Ide aj o to, kedy co jeme.
Drzat drasticke diety sa absolutne neoplati, lebo za prve clovek ich nevydrzi drzat dlho, za druhe potom priberie este viac. Zasadou je, nastavit si taku dietu o ktorej sme presvedceni, ze ju vieme bez problemu drzat, bez ujmy, hoci aj cely zivot :) Zaklad by malo byt 5 - 6 jedal denne. Zasada je, radsej casto a mensie porcie. Ale ne ze si dam jeden polystyren.. Ono to musi mat aj svoju vyzivovu hodnotu, lebo ked nema, telo si robi zasoby, lebo sa pripravuje na hlad. Mozno aj preto priberate aj ked sa vam zda ze jete zdravo. A po 15.00 poobede obmedzit/vynechat sacharidy. Samozrejme zavisi aj od pripadneho treningoveho programu. Odporucala by som kuk na stranky napr -odkaz odstránený- alebo podobne