Velky zadok

Príspevok v téme: Velky zadok
Deomo

Nazdar chcem sa opítať ako schudnuť na najlebšie schudnuť na zadku...... Posilujem behám robim všetko upravil som si stravu no stále nič :/.... ešťe sa mi zadok zvečil neni nejaky čudny keby že som čaja ta sa tešim hlavne ma to štve ked mam kratasi a som v posilke telo normal a zrazu dole rit taky obluk neviem uš čo stým x(((

ba83

veľked zadky su pekne .. baby cvičte hlavne pre zdravie aby ste boli fit.. každý je niaky hlavne sa dobre cítiť vo svojom tele.. a kôli chlapovi nemajte mindráky .. na každú die.ru sa najde záplata :)

matoo1216156

pocuj , deamo , ja mam 15 rokov , asi dva mesiace cvicim , mal som 97 kila , teraz mam 87 , ja mam tez velky zadok , asi 104-106 a pritom vysku 178 cm , ta tiez neviem ako sa ho zbavit ....

sybi28

neries, moj muz ma taky, a mne sa to paci,je to sexi, fajny pevny gulaty zadok, len si tak po nom plesnut, :))) mne sa napriklad nepacia vychrtli chlapi, a ked si este na seba tresnu siroke rifle, a pod nima rasca, no otras......

Deamo

Mno okej tak dik skusim a ak tak sa stym zmierim podla komentarom to neni vraj zle tak uvidim este ale dakujem za rady x))

xdanielax

Pekny viditelny pevny zadok na chalanoch je oovela lepsi nez ked nemaju ziadny! Nohy detto. Vela chalanov nema ziadny zadok ani stehna a to nie je vobec esteticke!! :-) To je moj nazor. kazdopadne ak ti to vadi,co je podla mna divne, tak urcite necvic na zadok so zavazim, resp. len s minimalnou zatazou, minimalne 15 opakovani aspon 4 serie. Rob vypady, drepy .. behaj,a behaj pomalsie a dlhsie trate. nebehaj do kopca a na bajku tiez rychlejsie ale ne do kopca... atd. vela zdaru !

deamon

Hram často futbal hram za okres máme tažke treningy behame 20 min potom sprinty atd.. stale behanie a potom ide posilovna v ktorej robim hlavne drepi nalozim si zavažie a robim drepi že aš idem odpadnuť a vela vela potom beham tak cca 35 min na bicykli a čo je a myslim že ked napnem zadok je tvrdy tak neviem či je to sval ://
Posilujem na objem.. nikto mi nepovedal ze mam velky zadok este ja to vidim sam panvu mam veciu samo o sebe preto ze som vkuse zral jak take prasa as mi je zle stoho teraz makam dost dlho telo ok panva ta mi problem nerobi aj ked neni mala ale ked si dam kratsi ta mi odstavaju a prdel mi trci ze ked si dam daco napasane ta chlapci by ma mohly pomilit s holkou ://// pocul som ze aplavanie pomaha neviem terat

jajka001_

to mas asi z cvicenia, ked posilnujes sedacie svaly tak rastu, chce to zmenit sposob cvicenia, asi beh by bol lepsi

bon bony

ale ved mozno si to namyslas iba, nemas ho svalnatejsi? ci su to šunky? spytaj sa na nazor ostatnych ,ak ti povedia, ze ano,mas zadok ako zena, potom to ries :D