Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvych 21 dni antikoncepcie, vytok?!

Príspevok v téme: Prvych 21 dni antikoncepcie, vytok?!
zdravo

Zdravim,

pred 21 dnami som zacala brat antikoncepciu Yasmin (GB), myslim ze na Slovensku je na trhu pod menom Yadine. Zatial som si ziadne vedlajsie ucinky nevsimla az na to ze zhruba na asi 14-ty den som zacala mat tmavy silny vytok dokonca zmiesany z krvou par dni, uz to bude asi tyzden co stale mam tento tmavy vytok a neviem ci sa to pri antikoncepcii stava (toto je moja prva v zivote) alebo je to nezvycajne a mala by som sa poradit s lekarom? Ked mne tuto v Britanii ti lekari pripadaju totalne neschopni :/ Ma niekto podobnu skusenost? Dakujem

zdravo

Hmmmm, aspon ze som dostala menstruaciu pocas tyzdnovej pauzy...Su 3 mesiace dostatocna doba na zvyknutie si na antikoncepciu myslite?

vbk99

Raz sa mi to ale uz stalo, to boli 3 mesiace. Po niekolkych mesiacoch som opat zacala brat antikoncepciu a po vysadeni mi zacali opat meskat, len teraz uz to bude 5 mesiacov, cakala som kym dostanem a ani casu nebolo, ale uz som objednana a budem informovat..

vbk99

Raz sa mi to ale uz stalo, to boli 3 mesiace. Po niekolkych mesiacoch som opat zacala brat antikoncepciu a po vysadeni mi zacali opat meskat, len teraz uz to bude 5 mesiacov, cakala som kym dostanem a ani casu nebolo, ale uz som objednana a budem informovat..

Laurina22

Bezne to nie je ale moze sa to stat.Preco sa neporadite so svojim lekarom,ked Vam baby meska menzes 5 mesiacov?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvych 21 dni antikoncepcie, vytok?! - Fórum - ZDRAVIE.sk