je normalne zit takto?

lauraII

pepa!to just ako ja pred 4rokmi!!!moj bol o 17r starsi,zenaty,bohaty,sebavedomia ako by bol minimalne james bond a neskutocny talent rozkladat osobnost:)bola som po 2r vztahu s nim uplne na dne s nervamy,za vsetko ma kritizoval hoci on sam nebol schopny nikdy dodrzat co slubil atd..nakoniec sa on so mnou prestal na cas kontaktovat,3tyzdne som sedela v bare a pila:)))) nastastie som menila pracu a tam stretla noveho kolegu.dnes mame 4mes syna a sme 2r manzelia:)a toho kkta ....este stale nemam uplne v pazi!vzdy ked mi napise sms mu odpisem...ale aspon uz zijem vlastny zivot a mam sa znova dobre.nema cenu taky vztah,kde si v niekoho rukach!

Excita

Pepa, vyborne si to napisala, ze "skrz jeho nerozhodnost sa ja mocem"... uplne trefne...
Cim skor mu ukaz, ze si rozhodna zena, a nie "motovidlo" pod jeho vplyvom.
V opacnom pripade ti budu dalsie roky pretekat pomedzi prsty ani nebudes vediet ako a neskor budes lutovat, ze si mu obetovala tooolko casu a on to vobec neocenil, len egoisticky vyuzil a zobral si svoje, co bolo prenho vyhovujuce.

Excita

pepa, citam starsie prispevky a chyba je v tebe...

ty ho chces viac nez on teba.. on ma v tebe istotu, kalkuluje s tym a vyhovuje mu to.. on nepotrebuje byt s tebou kazdy den a "spolunazivat".. a ked sa nevie rozpravat o citoch, o to horsie.. tak bohuzial funguju takmer vsetky dnesne vztahy.. "radsej budme ticho ako keby sme sa mali pohadat a povedat si pravdu kto co citi"... on ti to nepovie, lebo vie, ze by sa ti to nepacilo.. ty to nezmenis, akokolvek dlho nanho budes cakat. Zbytocne si skodis. Myslim si, ze nemas velmi rada sama seba, ked sa s nim este stykas. Bud raznejsia a vaz si sama seba. A este jedna vec: kladies si vela zbytocnych otazok... myslis, ze on sa nad tym niekedy zamysli tak ako ty teraz? To sotva... a argument "je to chlap", tu neobstoji.. Drzim palce.

Excita

Obaja ste rovnaki makkysi, ani jeden z vas nema vo vztahu dominantne slovo, preto sa este stale sretavate.. :)

Alebo sa este fakt lubite a namyslate si, ze sa to vrati spat... :)

Cim dlhsie si kazdy z vas nepovie pravdu - sam sebe - co ocakava dalej, tym viac sa budete trapit..

cierna duha

som tri tyzdne po rozchode,stale si volame,stale spolu spavame,stale spolu travime volny cas..aj teraz sa chystam k nemu spat..je to hrozne a mam strasny strach ze sa mi stane to co tebe.ale trochu citim ze sa citovo vzdalujeme.dufam ze casom to bude ok a dokazem zit bez neho a on bezomna.teraz to nedokazeme.on mi vola omnoho viac nez ja jemu..a tak nanho neviem zabudnut.