Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Autogramy

Príspevok v téme: Autogramy
Astor

Ahojte, asi je to trochu nezvyčajná téma, alebo teda problém :) ide o to že by som chcela zohnať autogramy celebrít.. len tak pre radosť. a keďže ide o zahraničné osobnosti a ja sa do Ameriky zrovna nechystám :D chcem sa Vás opýtať či ste už skúšali niekto napísať mail so žiadosťou o autogram alebo ste im poslali fotku a oni ju podpísali a či vôbec odpisujú na tieto záležitosti. Ďakujem

autokilogram

Je to zbytočnosť. A je veľmi zvláštne, keď človeka teší takáto blbosť...
A inak aj tie topánky by sa oproti podpisu nejakého človeka dali skôr využiť. (ja nekupujem/nezbieram ani tie)

Astor

nemyslim ze je to zbytocnost ked to cloveka tesi. poznam ludi ktori zbieraju autogramy a myslim ze je to lepsie ako napriklad ked si zenska vkuse nakupuje drahe topanky lebo sa jej pacia a ani ich potom nenosi.
viem ze postovne nieco stoji ale posta sa da poslat aj tak ze pri vyzdvihnuti to vyplatim, ak sa nemylim... no nevadi uz napisala som im mail a bud poslu alebo nie, za pokus nic nedam...

jajka001_

neviem naco su ti take zbytocnosti...pochybujem ze by ti niekto odpisal a uz vobec ze poslal podpis postou(postovne aj nieco stoji). daj na net inzerat ze kupis podpis toho a hentoho:) uvidis kolko ludi sa ti ozve:))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Autogramy - Fórum - ZDRAVIE.sk