Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dá sa to???????

Príspevok v téme: Dá sa to???????
sommer2011

Ahojte, mám 21 rokov a nešťastne neviem ako som sa dostala na drastických 70,5kg. Chcela by som dať dole tých 8-10 kil do leta. Je to vôbec reálne?? Cvičím na orbitreku nalačno väčšinou, chodím sa bicyklovať a chodím 3x týždenne na zumbu. Pijem 3-4l vody denne a jem 5x denne zdravo.
Dá sa to?? ;)
Ďakujem

carey

no zhresila som, bola som hladna teraz tak som si dala to co na obed cize ten privarok, viem ze som nemala, som pazrava :(( neskor si uz asi dam len kalerab a nechapem to lebo aj vela pijem.

Sisi135

carey to už vyzerá fajn ale bielok môžeš aj viacej ( jedno bielko obsahuje + - 4g bielkovín, treba mať v jedle tak cca 20 g)

carey

no baby uz som doma a idem si spravit jest, tak si dam 2 bielka k tomu paradajku, cibulku a kaiserku, dufam ze zas nepriberiem to co som schudla teraz, teda ak nieco... ked najdem daku zeleninu tak pridam k tomu... dufam ze to moze byt

Sisi135

carey po cvičení rybu alebo mäsko alebo vajcia, cottage, tvaroh ani mozarelu by som moc nedávala. K tomu to pečivo a zeleninu podľa možnosti trochu viac ako tú paradajku len

carey

no ono to bola ako polievka vsetko sa varilo spolu neviem mne to prislo ako privarok, lebo to bolo hustejsie, a bolo to kremova, asi tam je aj smotana...ale tak obedovat musim to co je a este ked nie som doma tak si nemozem varit nic ine...ale po cviceni si dam daku bielkovinu, a mozem si dat este pecivo po treningu ci len napr mocarelu s paradajkou alebo tvaroh ??

Sisi135

daniela, ja viem že fazuľa je bohatá na bielkoviny - všetky strukoviny sú len sú tam ešte aj sacharidy. Preto keď zemiaky + fazuľa (resp. hociaká strukovina + sacharid) treba si to vyvážiť aby to vyšlo

xdanielax

idealne je nejest k tej fazuli uz zemiaky. naco? daj si k tomu nejaku super grilovanu zeleninku alebo nejaky super zeleninovy salat alebo nieco take. alebo vajicko /bacha na vela zltkov/..ak ti tam nieco chyba. s tymi zemiakmi je to zbytocne vela sacharidov.

xdanielax

sisi, fazula je bohaty zdroj bielkovin. rovnako ako sosovica, soja a ine strukoviny. obsahuje sice pomerne vela sacharidov, ale co sa tyka bielkovin je na tom lepsie ako napr. ryba, tvaroh.. alebo co. takze urcite nevynechavat. aj ked na veceru by som to v diete velmi nejedla.

Sisi135

carey papať treba aj po tréningu ide o to že ČO. K obedu ti chýbajú bielkoviny fazuľa+zemiaky sú poväčšine samé sacharidy

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dá sa to??????? - Fórum - ZDRAVIE.sk