Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

kočka

Prosím vás, nežerte a nebudete potrebovať chudnúť, aká je to len výživa,veď píšu sami mladí ľudia. Značková kozmetika je lacnejšia ako ie bludy z pyramídy herbalife. Balné zdarma, doručenie zdarma....No nik nevidí koľko dá za výrobok? ,,,,,
Jedzte normálne, žite normálne, čo to už len je za debata a rady????

JanulQQQa

Kissme :) je to kurz reiki. Je to praca z vesmirnou energiou :) Nejde tak o ten kurz ako o toho prednasajuceho :) Vie tak rozpravat,tak pomoct, ze odkedy nastevujem jeho kurzy, vsetci okolo mi vravia ako som sa zmenila :) povahovo, vzdy som si myslela ze taka som ale len teraz ludia zacali reagovat ze ma tak vidia ako som si myslela dakedy :) Moja psychika je konecne volna ...uz nieje tak zdeptana mojimi hroznymi myslienkami :) Proste moje komplexy z postavy zmizli:) A len teraz sa mi konecne zacalo darit v chudnuti... neriesim co papam,jem tak aby bolo dobre a ide to .... Sladke uz k zivotu ani nepotrebujem :D nahradzujem si to stavami ovocnymi...proste je to nadlho .... Vsetko sa to nada napisat...Ale jednym vystiznym slovom... Ten kurz mi zmenil zivot :) mozno nema vplyv na kazdeho ale na mna urcite.... Ked chces napis mi na janulqqqa@azet.sk :) tam som castejsie.... a ked si aj na pokeci mozes mi kludne aj rp nechat :) tam ti o tom poviem blizsie ...aj o tom kurze kde je ako co :)

brontanaska1

ahojte, nejak sa mi nejde prihlasit tak pisem takto :) ako sa mate ? ako chudnutie ? ja som pisala, ze som dokonca pribrala kilo ale uz je dole :) a vaha ide dole pekne.zahrada plna zeleninky tak ma to tesi a cvicim v bazene :) snad to pojde takto dalej a budem na vysnivanej vahe, ved vela mi uz nechyba. drzte sa :)

veronn

Janulqqqa spravne a mudro hovori ten vas prednasajuci.Ja si to tiez vzdy hovorim,ze aspon viem,ze ten moj priatel nelubi iba moje telo,ale hlavne preto aka som a kto som...A ked sa mi podari co to schudnut,tak to bude iba plus a potesi to mna a hadam aj jeho :)) Hmmm ale take sedenie by obcas pomohlo aj mne.Ako ja sa mam rada taka aka som,ale posledna depka ma chytila teraz v stredu a tak trosku trva az do teraz.Poprosila som priatela nech ma nafoti,nech potom viem porovnavat ked uz schudnem...No,bol to tak troska sok pre mna :(( Ja neviem,akoby som sa az teraz uvidela realnymi ocami a bolo to hrozne.Poviem ti,musela som riadne predychavat...teraz som uz na tom lepsie a tiez som si konecne zostavila jedalnicek podla chudnutie-ako.sk.Vypocitala som si svoje BMI a podla toho vyratala na cely den KJ,T,B,S...A som este viac vyhecovana,ked vidim kolko tam tie baby schudli.Ked pozeram tie ich fotky,tak keby neviem,tak si myslim,ze je to fotomontaz...No,ale nechcem vkuse uz len na jedlo alebo chudnutie ako take mysliet a preto som si zvolila tento system chudnutia-teda zdravu racionalnu stravu...A inak ano,minule sme akurat s buducou svokrickou pozerali ten cesky program a velmi sa mi to lubilo.Som si odtial tiez zobrala zopar dobrych rad a budem sa snazit to pozerat pravidelne-je to tiez dobre na motivaciu...
Inak som ti pisala na azet (teda dufam ze tebe),tak tam mi mozes poslat mail a poziadala som ta aj o priatelstvo na FB :-) Tesim sa uz aj ja,ze ta konecne uvidim,ty moja chudnuca dusa hehe :)))

veronn

Janulqqqa spravne a mudro hovori ten vas prednasajuci.Ja si to tiez vzdy hovorim,ze aspon viem,ze ten moj priatel nelubi iba moje telo,ale hlavne preto aka som a kto som...A ked sa mi podari co to schudnut,tak to bude iba plus a potesi to mna a hadam aj jeho :)) Hmmm ale take sedenie by obcas pomohlo aj mne.Ako ja sa mam rada taka aka som,ale posledna depka ma chytila teraz v stredu a tak trosku trva az do teraz.Poprosila som priatela nech ma nafoti,nech potom viem porovnavat ked uz schudnem...No,bol to tak troska sok pre mna :(( Ja neviem,akoby som sa az teraz uvidela realnymi ocami a bolo to hrozne.Poviem ti,musela som riadne predychavat...teraz som uz na tom lepsie a tiez som si konecne zostavila jedalnicek podla chudnutie-ako.sk.Vypocitala som si svoje BMI a podla toho vyratala na cely den KJ,T,B,S...A som este viac vyhecovana,ked vidim kolko tam tie baby schudli.Ked pozeram tie ich fotky,tak keby neviem,tak si myslim,ze je to fotomontaz...No,ale nechcem vkuse uz len na jedlo alebo chudnutie ako take mysliet a preto som si zvolila tento system chudnutia-teda zdravu racionalnu stravu...A inak ano,minule sme akurat s buducou svokrickou pozerali ten cesky program a velmi sa mi to lubilo.Som si odtial tiez zobrala zopar dobrych rad a budem sa snazit to pozerat pravidelne-je to tiez dobre na motivaciu...
Inak som ti pisala na azet (teda dufam ze tebe),tak tam mi mozes poslat mail a poziadala som ta aj o priatelstvo na FB :-) Tesim sa uz aj ja,ze ta konecne uvidim,ty moja chudnuca dusa hehe :)))

JanulQQQa

Veronn tie sedenia sa netykajú chudnutia. Sú čisto na to aby si sa vyrovnala so sebou a potom hlavne pomahala druhym... Je to kurz. Ale prvym cielom kurzu je pomahat sebe a potom druhym. Mám prvy den za sebou a citim sa ako uplne iný človek. V nedelu mam dalsie tak uvidim :) a viesco mi povedal co vedie ten kurz? :) Ze mam vyhodu. Ze mi niektory mozu zavidiet. :) a môžu nam vsetkym :)... a vies preco? :) Každý chlap ktoreho budeme mať bude milovat nás,nás ako celok,čiže aj dušu všetko :) ...Lebo ak vidíš nejakú modelku alebo tak :) väčsinou sa chlap zalubi do jej tela :) ....

:) Viesco ja som so sebou uz tak vyrovnana,ze ma asi nevykolaju nik :) Tak pohode som este nebola :)Určite by takato debata alebo len take stretnutia medzi nami pomohli kazdej znas :)....Kazda potrebuje oporu,povzbudiť atď :)Lebo chudnutie naozaj začína vhlave :)....

A k tej stranke chudnutie-ako je naozaj dobrá :) som si ju už stihla prejst tak povrchne :) Vyzera naozaj dobre a tí ludia chudnu naozaj s rozumom :) a nepozeravas nahodou jste to co jite? :) je to cesky porad ( ako sa to povie slovensky? ) :D....a je naozaj fajn :) a teraz zacal chodit aj na slovensku :):) ... na jojke... minule som si pozrela prvu cast a je uzasny.... fakt sa tam od tych odbornikov nieco dozvies :)...

Nemáš nahodou nejaký email?:) som si stiahla jedalnicek od toho odbornika co robi jedalnicky na mieru...som nasla na nete...ti ho poslem :) ze ho zhodnotis..Chcem sa naucit podla neho robit jedalnicky ja :) Ale chcem najprv spocitat priemerne Kcal na den :) Pretože neviem na aku kilovu skupinu ten jedaalnicek platííí :) ....

A tak dúfam ze to s tebou nieje vážne. Keď budeš mať operaciu krčka maternice ... Tak držím palce,dufam ze nic vazne...Tak ked ne teplo :) tak aspon pozpoznavas tu okolie :) hehe :)a s dobrými ludmi je vsade dobre :) a myslím ze tvoj priatel je velmi dobra spolocnost :).... A ja odchadzam 22jula :) do tunisku takze tu potom 15dni nebudem :) tak opäť sa ozývať nebudem :) Aspon troška chytím bronz :D ináč niesi nahodou aj na fb? :) strasne by som si chcela predstaviť aspon približne ským mam tolko spoločneho....Heeh moju chudnucu dušu hehe :)
Keď tak mňa urcite najdes pod janulqqqa@azet.sk ( janulkáá ževrajnamyslená slavkovská )

A tu knižku si urcite požičiaj ... je fajn podľa mňa :) Tie jej začiatky a tie pokusy o diety zlyhania atď :) to som bola celá ja ozaj :)....akokeby hovorila o mne :D...ciže v tom sa najde urcite kazda znas :) ....a potom sa mi pacilo ako to chudnutie zobrala :) pekná knižka :)

veronn

JanulQQQa :) a co preberate na tych sedeniach,kto ich organizuje?Vsak ked sa tam dozvies nieco nove,ci zaujimave,tak kludne referuj,rada sa dozviem (a myslim nielen ja) nove veci ohladom chudnutia...
Ano,ostala som stat s vahou a preto som isla na tu stranku chudnutie-ako.sk a len si to citam a citam a zasnem,kolko ludi schudlo nenormalne mnozstvo kil.Takze som si podla ich vzoru zostavila aj ja jedalnicek a uvidime co to da.Ale ako som uz povedala aj viackrat,nikam sa neponahlam a ciel mam v plane dosiahnut az na buduci rok...co je myslim maximalne realne a hlavne zdrave :)
Nooo,co sa tyka dovolenky,tak som dufala,ze pojdeme v auguste,ale medzitym sa tiez stalo par veci a musim ist v auguste na operaciu krcka maternice :((( Takze nic z toho,ale teraz v juli dufam pobehame aspon tu po slovensku alebo cechach a madarsku...a buduci tyzden pride priatel za mnou do Viedne,tak sa uz tesim :))
Tu knihu co si spominala,napisala Edita Sipeky.Necitala som ju,tak mozno si ju niekde zozeniem...A co ty a leto??Mas nieco v plane niekam ist?Inspiruj ma :))

JanulQQQa

Veronn :) máš ba chudnutie naozaj zdravy pohlad :) paci sa mi ze si davas take ciele.... ze do buduceho roka :) je to realne a nemusis sa naozaj trapit ani nic :)
Nerealne ciele su asi najvacsou chybou v chudnuti....

A psychika pri chudnutí je naozaj dolezita.To som uz pochopila. Nech mame aj cez 100kg a ked neprimeme same seba ake sme... tak urcite neschudneme :)... Treba si v hlave dat vsetko doporiadku.... Ja mam za sebou uz jedno sedenie :) budem mat este dva a naozaj mi to pomaha.... :) Akoze idem postupne :) Hlava,strava,chudnutie,sport :D asi take su moje plany...postupneho menenia :)

A zacala som citat knizku Vysoka skola chudnutia...to je uz dlho v predaji...od edity newem akej :) a ked som to zacala citat uplne som v nej nasla sebe...proste ak mas moznost...chod si ju pozicat a stoji za precitanie :) mne pomohla troska :)

A inac vaha ti stoji? :))) ale ved nevadi :) hlavna vec ze nejde hore :) A leto ako? :) dovolenka sa planuje? :) nejaky ten oddych od stereotypu a vypadnut niekde do tepla? :)

veronn

JanulQQQaaaaaaaa :)))) Som ta tu aj spominala,chybala si...Ale na druhej strane fajn,ze si si dala oddych od vsetkeho a ako vidim,stalo to za to...psychika je zaklad...a v zdravom chudnuti o to viac.Ja v podstate viacmenej stojim na jednej vahe,ale pracujem na tom,aby sa to pohlo smerom dole ;-)Tiez sa nikam nenahlim,radsej pomaly,ale isto...A verim si,ze do buduceho leta budem kocka :))