Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

brontanaska

ahoj Lily :) tu mas peknu kalkulacku
-odkaz odstránený- a vypocita ti, kolko by si mala asi vazit, a mat cm v pase. no podla mna nie je presna, lebo mi ukazuje, ze mam kilo podvahu :D a pritom mam zadok ako kombajn :D

Lily22

Ahojte mozem sa pridat k vam?mam 160cm a 58kg je to des:(,chcela by som mat 55-50,a vysportovanu postavu viem,ze to nejde hned a trva to chvilu ale chcem sa sniekym podporovat,lebo ludia z realneho zivota ich to nebavi pocuvat aka som tucna:D,zistila som ze najviac priberam ked jem v noci takze uz v noci nejdem vobec jest ani vecer po 6tej,a normalne sa budem stravovat ranajky obed vecera.

velrybka

no skusky,hm tazko ako vsetky skusky..tak mam teraz trochu stres,napr dnes som to dost pokaslala,kupila som si cokoladu,ale nezjedla som ju celu,ale taka nervna som :) neviem kedy pojdem domov,ostavam dlho na intraku kdze byvam daleko..no a tiez ocakavam kramy,len nejako meskaju,to bude tymstresom,tak som tiez taka nafuknuta,ale celkovo som v pohode,no a vsimla som si ze sa mi strasne zmensila chut na sladke,ze ja ho vobec nepotrebujem tak casto ako kedysi a tiez ze chut na vyprazane veci sa rapiden znizila,to bude asi tou kopou zeleniny co hadzem do seba :)

JanulQQQa

Velrybka tak to si naozaj sikovna ked uz 3 tyzdne ides na plno :) a ty sa kedy planujes vazit? :) cestu domov neplanujes? :) naozaj som zvedava kolko ti islo dole :) ale hlavne ze sa citis lepsie...to je podstatne.... a ako skusky? :) dari sa? :)....
Ja máám presne prvý týžden za sebou,odvazila som sa dnes poobede teraz,kvoli tomu aby som vedela ci nerobim nieco zle ci to ide :) a mám presne kilo dole :)....
Akoze som rada,zacínam sa citit lepsie,mám lepsiu naladu,a akosi sa zacinam mat rada...zmiertujem sa sama so sebou,nemylsin na chudnutie,a akosi to funfuje :)....
Uvidime ostatné tyzdne...ale naozaj som sa cely tyzden citili napapana,a pritom som papala uplne normalne,pravidelne...a to som schudla :D akoze nasla som zivotny styl ktory ma baví

Je to prvý týžden,ale myslim ze som zacala dobre. A verim si ze to potiahnem do konca.Takze nebojim sa uz ze su to len prazdne slov

brontanaska

velrybka no podla mna to skor nejde ako ide :D ale ja viem preco, je skuskove a nemam ziaden sport a dalsia vec, som naliata vodou lebo mam dostat svoje dni:D mam kilo navyse, neviem sa ho zbavit tak vaha stoji.
najhorsie je, ze nasadzujem HAK o par dni. to bude sranda, snad nevyzeriem celu chladnicku :)
a to je super ze ta chvalia :) mna na zaciatku chvali tiez, ze dobre vyzeram, ze som dobre schudla, ale ja chcem viac, len mam fazu nejaku divnuu aspon 2 kila dat dole, ideal by bolo 3. je to dost malo, ale mam pocit, ze cim menej clocek vazi, tym to ide tazsieee

velrybka

neviem kolko som dala dole presne,lebo som na intraku a tu nemam vahu,no a doma som este nebola...ale predpokladam ze za tie 3 tyzdne mohli ist 3kg dole,lebo citim sa ovela lepsie,aj noohavice su volnejsie...zacal sa mi 4 tyzden,zdrava strava,mensie porcie,vela vela cistej vody a ide to :) kiez by som mala cas aj pravidelne sportovat,ale skuskove nepusti :/

brontaska ako sa dari? ide to dolu? :)
JanulQQQa a ty ako? no veru ja tiez nechapem ze po 2 tyzdnoch je nieco vidiet,ale mna sa napriklad profesorka pytala ze co robim ze som tak schudla?!!! a uplne ma to soklo,lebo zase az tak kila dolu rychlo nejdu,ci? :D a vy sa 1.6 chystate vazit,ze? jooj ja sa kedy povazim? :/ ale citim ze islo nieco dole,och ja uz nemozem vydrzat :D

velrybka

ahojte..tak ako sa vam dari? ja zajtra zacinam uz 4tyzden :) inak nemohla som tu pisat skor lebo mi ukazovalo,ze pravidelne porusujem pravidla :D ze ja o tom neviem :)

simax

pod tym clankom som nasla webovu stranku a na nej som nasla adresu: alternamedica@gmail..com (jednu bodku za gmail. treba vyhodit) a normalne som si na rovinu vypytala ten ich druhy clanok, to druhe pokracovanie, lebo sa to neda nikde kupit a na internete to nie je. a oni mi ho normalne poslali!!! cely, takze je tam vsetko to, co je treba vediet ked nakupujete potraviny. lebo v tom prvom clanku co je na internete nie je o tych prisadach vobec nic. len im treba napisat, ze chcete to druhe pokracovanie!