Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

brontanaska

inac kedze mam skuskove beriem lecitin a dnes citam na nete ze spaluje tuky a potom jedna na fore pisala, ze ona schudla 2kg a jej kamoska az 6 :o tym, ze to brala :D no snad schudnem aj ja :D

P.RIA

JanulQQQa

Nehovorím , že som schudla neviem koľko x veľa cm z brucha ale niečo dole už išlo .. ale zo začiatku je to len voda ... Zatiaľ som na tom v pohode len prvý ovocný deň bol dosť ťažký ... A nie ani mi to nevadí .. ani keď sme si boli s babami posedieť a oni si dala pinacoládu a ja len minerálku je to vlastne len o tvojej pevnej voli a motivácii ... ja som behávala ale teraz už nebežím ... raz týždene si dám zumbu len nejaký týžden to nevyjde koly povinnostiam ale inak robím brušaky , drepy , zhyby ... a dosť veľa chodím pešo a samozrejme vo vyťahu som už dávno nestala .. :-)

tak ti držím prsty s tým jedálničkom

JanulQQQa

P.Ria
Predtým si sa podľa mňa stravovala dobre.Ja by som nedokázala drzať dlhodobo 90DD...Proste mne to osobne nevyhovuje :)...A ty si si zvykla? nechyba ti proste niekedy ked sa ides niekde naobedovat...napr...a ze si mas dat napr. nejake mäso so zeleninou? ja neviem :D mne by to skor ci neskor chybalo ... :D ...a kolko si uz schudla? Minimalne 2 kg nie?Aspon tak som pocula ze ide dole pri 90DD....

Ja s pohybom nemám vobec problém...Obdem chodím behať,bicyklujem,hrávam tenis pravidelne.... A raz za cas si zajdem na zumbu,plavaat,alebo korcule ....Sport milujem. Keby bolo len na nom :D tak uz som jak modelka :D:D:D
Ja mam skor problém s pravidelným jedením.To sa musím naučiť.
A ty sportujes?
A za týžden ti ludia zacali rozpravaať ze nieco vidia? uff ja neviem,ale po týždni sa to naozaj este nedá vidiet...ako vravela silvus 28

silvus28

P.RIA: a ty si naozaj myslíš, že po jednom týždni si niečo schudla a navyše by to bolo na tebe aj vidno? to pochybujem...ak si aj za ten krátky čas niečo schudla, určite to bola iba VODA...sorry, ale chcela som ti len otvoriť oči, nič v zlom...

P.RIA

JanulQQQa

Ja som sa kedysi stravovala tak že som si vždy na raňajky robila nejaký celozrný rožok so syrom a veľa zeleniny k nemu , alebo som jedla pšenično-ryžove chlebíky s jogurtom , alebo ovsené vločky (nie musli ale ovsené vločky so suseným ovocím) a nizkotučným liekom , popripade cerealie ktore nemali veĺa sacharidov potom desiata nejaké ovocie , obed nejaké ľahké maso , tofu , sojá k tomu ryža , zemiaky a zeleninka , olovrant podľa toho čo mi prišlo na chuť a večera taktiež hlavne niečo ĺahké a mala som celkom dobrú postavu teda ja som bola spokojná ale potom prišlo zle obdobie stresy a tak a vtedy som strašne pribrala asi nejakých 10-15 kg to ma naštvalo a snažila som sa začať viac hýbať ale to mi nepomáhalo tak som si pred týždńom povedala DOSŤ zobrala do rúk kniku 90DD a začala s ňou takže zatial len týždeň a zatial som sa nevážila , ale niečo zo mňa už vyšlo to mi povedali ľudia naokolo .. :-) a ty si kedy začala a cvičíš a keď áno ako ? :-) a schudla si už ?

JanulQQQa

Veronn, Dnes aj cez víkend ti budem držať palce na tu operáciu, aby to čo najmenej bolelo :) A po operácií môžeš normálne športovať? Nebude ti vadiť prach ? Predsa tie oči po zákraku budú určite citlivejšie..

Ale ked si dosiahla max. váhu 76kg :) Tak si až priveľmi obézna nikdy nebola :) A babky sú asi najväčšia výstraha. Proste ani ťa vždy tak vykrmia,že sa to naozaj veľmi nedá....Poznám to :)

Ja som ti napísala môj jedálniček,čo mám zatial,vieš ze len začínam, ale verím ze este nejaký čas a určite sa ho naučím zostavovať :) Ja som naozaj zvedavá na ten tvoj :) Určite si z neho nieco ukradnem hehe :)

Dnes ti toho veľa ani nepíšem,lebo som akurát prišla z bicykla,a tak sa porebujem umyt,že az nedobrí pocit máám :) hehe Tak budem už končit, a teším sa na tebe,keď sa tu ku nám vrátiš...
Ktovie ako mi to pôjde bez tvojej podpory hehe :) Lebo toto forum mi naozaj pomáha.
Dúfam že prídeš čo najskôr :)
Pekný víkend ti prajem,a naozaj bezbolestnú operáciu :) PA

JanulQQQa

P.RIA
Ďakujem,že si si prečítala jedalníček a zareagovala naň. Práve že mi to nevadí,som veľmi rada. Chudnem veľmi krátko a stále sa ešte učím zostavovať si jedalníček,atď...
K tým sušienkám. Začala som ich jesť len teraz,pretože som nevedela,čo rýchle si budem robiť do školy na desiatu,a tak po prečianí kalorických hodnôt sa mi to zdalo vhodné,a hodí sa mi to k dennému prijmu :) Ale ja nejem tie susienky denne,len ked sa velmi ponahlam do školy a nestíham :)ale necham si poradiť :) Nejaký napad na zdravu desiatu :) mi neuskodi :) A ktomu že spajam veceru s olovrantom, tak to robim len preto že chodím neskoro domov,ale medzitým si nejaké jablko dáám.... A K obedu :) Delenú stravu som skúšala,skúšala som si davať prilohu zeleninu,atď ale nieje to to čo hladam :) ja hladam celozivotne riesenie,a delena strava mojej osobe nevyhovuje a viem ze by som pri nej dlho neostala :) A ovocie si dám len do tej 17 :)
Ešte sa len učím,určite to po 4dnoch chudnutia nebude dokonalé. Ale snažím sa. Moja mamka takto schudla 25 kg...cize malo by byt ucinne aj toto hadam aj umna...ale dakujem
A ty sa stravujes formou 90DD?Ako dlhi? :) Kolko si uz schudla? :)

Sisi135

P.RIA: Ak vylúčiš na obed sacharidy, len bielkovina + zelenina budú ti chýbať sacharidy a ak len príloha+zelenina tak zasa bielkoviny, preto treba jesť oboje, skôr ide o množstvo. A ovocie by s nemalo samé lebo má vysoký GI a rýchlo sa energia uvoľňuje a tak sa ukladá. Ak si dáš k nemu aspoň bielkovinu, výrazne spomalíš vylučovanie sacharidov do krvi a znížiš aj GI.

Ja som myslela že tu sa chudne zdravou stravou a nie 90dňovou diétou...

P.RIA

JanulQQQa

a ak môžem aj ja som názor k tvojmu jedalničku : Raňajky máš dobré , desiatu tiež až na to bebe to by som úplne vylúčila alebo keď sa ho nevieš vzdať daj si ho radšej na raňajky ale najlepšie by bolo keby že nespašeš celý balík .. Na obed je najlepšie chudé maso a naozaj výborné su aj tie ryby ja robím najčastejšie pangasius aj keď teraz už bez syra :-/ ale k tomu si nedávaj prílohu (zemiaky , ryžu ) len veľa veľa zeleninky alebo šalátu :-) a ak máš chuť na zemiaky alebo ryžu jedz ich bez masa napriklad zemiaky s kapustou alebo ryžu so zeleninou (zeleninove rizoto) dasiatu a večeru si tiež rozdeľ a však ovocie po 6 hodine nejedz aspoň určite nie banan , mango a jablko ma tiež dosť veľa sacharidov ... Mne to pomohla pred rokom teraz však držím 90 dnovu dietu aj keď atial len týžden ael cítim sa dobre :-)