Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

P.RIA

lenka007 - ja sa tiež starvujem podľa 90DD ale zatial len týžden .. a okolie mi hovorí že na mne vidno že som troška schudla aj keď mne sa to nezdá ...

Možem sa k vám pridať s tým vážením ? Ja by som sa chcela tiež vážiť toho 1.6 a následne asi až v auguste :-)

Sisi135

Janulqa: ak môžem k tomu jedálničku: Desiatu máš slabú samotné ovocie nikdy, a bebe dobré ráno je len čistý cukor,, sladkosť.
Na obed si daj aj cestoviny aj mäso aj zelinu pričom prílohy len trochu a keď varíš sama tak skús celozrnnú prílohu.
Olovrant spájať s večerou múdre nie je a rozhodne večer mango určite nie. Je to ovocie to tak 1ks denne, doobeda v rámci komplet jedla. Večer hlavne kvalitné bielkoviny. Nechcem ťa buzerovať, nemyslím to v zlom, len aby si si netrieskala hlavu o stenu keď dojde jojo efekt
PS: sorry že som ti trochu skomolila nick :)

veronn

Pekne dobre ranko koceny :-) A hor sa do dalsieho slnecneho dna a nezabudat,ze zaklad chudnutia je vacsi vydaj,mensi prijem...:)))
janulQQQa hihi dakujem,je to takto naozaj ovela prehladnejsie,ako si to teraz napisala :)))
Nooo ja dnes cestujem domov,zajtra ma caka ta operacia,takze sport mi teraz na par dni nehrozi,uvidime potom pondelok po pooperacnej kontrole,co mi povie pani doktorka :-) Ja idem na operaciu tu u nas v NR.Jasne,potom ti opisem ako to cele prebiehalo...
Ci som bola tucna od malicka??Hahaha a este ako...bola som prvorodena vnucka a dost dlho aj jedina,tak moji stary rodicia si to patricne aj "cenili" a patricne si ma aj vykrmili :)))) Takze s nadvahou som bojovala v podstate cely zivot.Potom niekedy v puberte mi to zacalo vadit,tak som zacala sportovat,ale stravu som moc nezmenila,mozno len mnozstvo alebo ze som menej sladkosti jedla.V tej dobe este nebol taky pristup k informaciam,este nebol internet...(booooze,ako by som mala 100rokov) :))))) A aj sa mi podarilo troska schudnut.Potom pred asi 10rokmi som robila delenu stravu,kedy som schudla zo 67 na 57kg...No,ale ako som ju prestala robit,tak postupne rokmi som sa naspat nabalovala,az na mojich terajsich 76kg.No,ale na moju obranu musim povedat,ze poslednych 10kg som nabrala od minuleho roka augusta po vysadeni HAK a v dosledku spomalenej funkcnosti stitnej zlazy.Aj s tym teraz idem k Dr.,tak som zvedava ake bude riesenie,ci mi da nejake tabletky alebo co navrhne...A musim povedat,ze ako som videla,ze zacinam zrazu z nicoho nic priberat (jedla som rovnako,ako do vtedy),tak som zacala skusat rozne diety...nic nezaberalo a ked,tak len na chvilku a kila sa mi vratili aj s urokom.Uz som bola zufala a nevedela co so sebou a potom som si povedala STOP,takto to dalej nejde a vyskusame tu najjednoduchsiu vec,ktorou by sa mal kazdy riadit a to je racionalna strava.Nooo a zatial sa mi celkom dari :-) A necakam u mna nejake extremne ubytky vahy za tak kratky cas,hlavne kvoli tej zlaze nie,ale som rada,ze sa to aspon pohlo a hlavne,ze sa citim lepsie...
Tak,na dnes asi tolko,potom niekedy ti napisem aj ja moj prilizny jedalnicek,ale teraz uz musim zabalit notebook,lebo za chvilku pridu pre mna a este ma tu caka nejaka roboticka...Tak teda drz sa ty a aj vsetky babenky a potom sa niekedy cez vikend hadam aj ozvem... :-)

JanulQQQa

Veronn,si zlatáá :) Veríím,že im to naozaj ukážeme. A že to niesu len prázdne reči.Mááš pravdu :) jasnéé že to pôjde dole,aj keby neviem čo. :) Len pomaly :) nechcem si to v hlave až tak tlačit ´´že musim alebo čo´´lebo potom by som zlyhala. Berem to ako že chcem,lebo chcem nosiť to co sami páči atd :) A mam cas. A ty si mala od mala nadvahu? ci az vekom?

Losos vyzerá chutne,ale este som ho nepapala. Určite si ho zrobím. Mňam, už teraz sa teším. Milujem rybky. Hehe som ti narobila chute? no vidííš. Aspoň nebudeš musieť rozmýšlat čo budeš variť.

Starých ľudí? Tak to máš o dosť namahavejšie. Naozaj nezávidim. S detmi by si to mala o dosť lahšie podla mňa :) A jasné,mne ponúkali prácu s detmi :) ale ja som ešte nanašla vzťah k deťom,takže ja radšej práca v hotely keď už...

Ideš na operáciu? hmm tak držim palce nech všetko dopadne ako má. Ideš do Ba? Tak mi potom povieš ako ta operácia prebehla,a aký si mala pocit počas a po :) Ja mám tiež okuliare,dosť silné,nenosím ich lebo ma z nich zakaždým boli hlava. Tak som tiež rozmýšlala o laserovej operacii. Tak mi potom povieš že ako... :)

Ano z Popradu :) A uhádla si. V zime lyžujem, veď som správne dievča z Podtatier :) Aj ked by som bola radšej teplo po celý rok :DAle tento rok som nelyzovala :) uz ma to akosi nechyta(az tak) ... Heheh ale určite by si si to este pamätala. Si tu musís prist zas niekedy oprasit zrucnosti v lyzovaní :)

Šport každý deň? :) určite netreba :)Si myslím,že keď už nieje čas,úplne stači 3-4x :) A zajtra si planujes nejaky sport? :) Ja by som strašne chcela íst na Korčule a Bicykel :) tak by bolo super keby mi vyslo pocasie :)

Môj jedálniček? :) heh ...tak zatial by si vňom nemala žiadnu motiváciu. :) Ešte sa len začínam učiť papať :) Takže to ešte určite není dobré :) Ale možem ti napísať čo približne papám... :) Ale ozaj je to ešte dosť zlé :) A napíšeš mi potom svoj? :) ty už chudnes dlhší čas :) Tak si môžem zobrat príklad a motivaciu od skusenejsej :) A nejake dobre recepty zdrave co mas rada mi tiez mozes napisat :PPP

A tu je priblizný jedalníček:

Raňajky: ovsené vločky s čistou activiou,alebo ovsená kaša a keď mám chute tak si zrobim tmavý rohlík so zeleninkou :)

Desiata: Detska vyziva bez cukru,alebo ovocie,alebo bebe dobré ráno sušienky :)

Obed: Väčšínou čo si uvarím,alebo objednám hh :) Hl.šaláty,kur.mäsko,ryza,varené zemiaky,cestoviny,spageti :D:D a take somarinky ( vyhybam sa vyprazanym a mastnym uz aj pred chudnutim)

Olovrant spajam s večerou lebo skoro nikdy nemám čas :) Zeleninku si dám :D strasne rada si dám paradajky :D alebo dnes napr. mango ...ale keď vonku grilujeme tak si dám niečo grilovane :D proste rozne....

Sladké som si uplne odoprela,teda papam horku čokoladu (86%) :) ale zatial som sa jej este nedotkla....

A pijem naozaj vela vela len mineralky, a bylinkove čaje :D

To je asi tak všetko...Také zhruba zhrnutie :) Ale tak este to neni take ono...Musim si preštudovat viac o chudnuti...Lebo by som si chcela viac spestrit jedalnicek... Napriklad takym lososom,pangasiusom,tuniakom... a tak :) lebo tuniak papam vela :D ale len s konzervy :D:D

A napíšeš mi tvoj jedalnicek? :) Pisem ti takto ako ty :D lebo je to troska prehladnejsie nie? :)

veronn

JanulQQQa... :-) mne je jasne uz teraz,ze si silna osobnost a neboj,spolu im to vsetkym pekne ukazeme :))) A toho vazenia sa tiez neboj,ved ked sa stravujeme tak,ze vecer po rekapitulacii jedalnicka sme same so sebou spokojne,tak to hadam oceni aj nase telo.Sice sa mozno na zaciatku bude branit a tie kilecka najskor nebude chciet pustit,ale skor ci neskor to vzda,pokial to nevzdame my...Ale my to nevzdame,ze nie?! :-)
Hmmm a toho lososa ti odporucam,je to fakt skvele masko a ked ho este skvele pripravis...Ja som si kupila korenie na ryby s citronom.Ten losos bol potom neskutocna mnamka.Opecies ho na kvapke oleja a nema chybu.Juj,spravila si mi nan chut,asi si ho pojdem kupit :))
Ja v rakusku opatrujem starych ludi,tebe podla vsetkeho ponukali opatrovanie deti a s tym nemam skusenost...tak ti neviem poradit.A nie,na slovensku nepracujem.Tu v rakusku pracujem vlastne 24hodin denne,2tyzdne.Byvam u pacienta a ked ma potrebuje aj v noci,tak musim vstat a pomoct mu.Moj dedo nastastie takmer celu noc prespi,ale mala som aj takeho pacienta uz,kde som ozaj tahala cely den,aj celu noc...Takze obcas to nie je ziadna sranda...Jaj,ale sa uz tesim zajtra domov...
Potom,ak by som sa nahodou cez vikend neozyvala,tak sa mi mozno nebude dat,lebo piatok idem na laserovu operaciu oci,aby som uz nemusela nosit okuliare,dufam,ze ich schovam hlboko do suflika :)))Ale budem na vas mysliet a piste mi sem,ako sa vam dari,potom si to spätne vsetko precitam...alebo poprosim priatela,nech mi to priebezne cita...
A inak som aj ja spokojna s dnesnym dnom :)) sice chybal nejaky sport,ale tak hadam nemusi byt kazdy den :)))
Takze Popradcanka si ty :))) Tak v zime urcite aj lyzujes??Ja sa neviem,jedinykrat som sa,ked sme boli zo skoly na lyziarskom :)))
Napis mi tvoj priblizny jedalnicek,ak sa ti bude chiet,mozno sa tebou necham motivovat :)))

JanulQQQa

Veronn...jasné že sa tešim,je pekné mať tu taku spriaznenu dusu s rovnakym problemom....a potom sa tesim aj z tvojich schudnutych kil:) je to pre mna taka mala motivacia :)a neboj nebude to ziadne sklamanie dalsie vazenie 1.7?:) tak to potom sa budeme vazit spolu :):)....som strasne zvedava kolko budem vazit....ale bojim sa sklamania :) Ale uvudime.... :)lebo mam pocit ze jem proste nara strasne vela :) proste niesom hladna...ale ked sa pozriem vecer na jedalnicek je to uplne super...vobec to nieje to na co som zvyknuta :)Ale konecne necitim hlad :) ani prepchanie...a mam tu mieru :)ale je to dobry pocit...ale zly pocit lebo mam pocit ze z takeho jedenia neschudnem :D:D A toho lososa tiez robis tak ako vravis? :) len pokorenis atd a opecies na kvapke oleja? :) lebo lososa som este nepapala :) a chcela by som si zrobit ho na obed cez vikend :) ... Opatrovatelku robis? :) a ake mas s opatrovatelstvom skusenosti? :) lebo zhanam si s kamoskou brigadu v rakusku alebo niekde v hotely ale beru od 18 :) tak nam nukali opatrovatelstvo...ale toho sa troska bojim...kedze praca s rodinami je tazka ci? :)....A na slovensku tiez niekde pracujes? :) Fitka je dobre :)a plavaren vlete este lepsia :) sa aj zabavis aj zacvicis :)....A nieco o mne? :) hmm Tak ja som od Popradu :)aaa zatial este len chodim na strednu....na gympel tu kde zijem :) aaa co take? :)uz asi ma nic ani nenapada :)....A ako sa ti dari dnes? :) co papanie? :) zvladnute? :))) ja som dnes este spokojnesia...som bola behat :) aaa celkovo vydareny den :) ked to pojde aj zajtra tak ... :) tak uz teraz mam z toho dobru naladu hehe :) viesco je najlepsie na tom? :) ze uz mi malokto veril ze to dam dole...a ak to zvladnem...tesim sa na pohlady ludi ...a hlavne tych co ma dlho nevideli...:D tak teraz ma drzi pri tom vsetkom myslienka ze konecne ukazem silu mojej osobosti :PPP

veronn

ahojte,vsetky moje spolubojovnicky :))) Tesim sa,ze nas je tu taka kopa a este viac sa tesim na nase hromadne vazenie sa :))) No,ja osobne by som 1.6. rada dosiahla svoj prvy ciel a to je 70kg.Totizto ja to mam radsej porozdelovane na mensie ciele,sa mi to potom nezda tak daleko,ako keby som teraz pocitala,ze chcem hned schudnut na 57kg...Lebo 57 je este straaaasne daleko a ani sa nad tym nejdem zamyslat,momentalne mam ciel 70.Ked dosiahnem ten,tak dalsi bude 65 atd,atd...
Lenka007,aby som neporusila tradiciu,tak samozrejme aj teba pekne vitam medzi nami :-)

lenka007

ahote baby pravidelne si vas citam a pripajam sa k vam a budem sa s vami vazit toho 01.06,uz mesiac sa stravujem podla 90DD ale kilecka akosi neubudaju(sice mali sme vela oslav-tuto nedelu ideme na poslednuuuu konecne)ale tak pevne verim ze som nieco dala dole,vela pijem,sice necvicim ale pohyb pri rok a pol rocnom dietati mam:-)

brontanaska

baby a mate aj odhad, ze kolko KG by ste prijali na vahe toho 1.6 ?:) ja mam, ale neviem ci mam prijat, to co tam bude alebo mat taku ,,metu,, a zaviedla som si zosit, pisem si co som zjedla dany den. aby som bola disciplinovanejsia. a pisem si aj cas. snad mi to vydrzi:)

veronn

JanulQQQa,takze ty sa tesis a nevies dockat toho cisla,co mi ukaze vaha??No to je podarene :-DDDDDDD A dufam,ze nezazijeme jedno obrovske sklamanie.Ale ako vravis,aj ja sa potesim kazdemu schudnutemu kilecku...Inak,potom sa planujem vazit 1.7.a chcela by som to robit vlastne vzdy prveho v mesiaci...
V rakusku pracujem ako opatrovatelka,takze 2tyzdne som doma a 2 tu vonku...No,co sa tyka toho tuniaka,tak nejak moc mi nechutil,najlepsi je losos,pstruh,pangas alebo len nejake file.Nerobim s tym nic specialne,len osolim,okorenim korenim na ryby,alebo len ciernym korenim alebo kari korenim,dam vela cesnaku,cibuli,pokvapkam citronom a osmazim na kvapke olivovejo oleja,popripade podlejem troskou vody a podusim.
Ja som z LV,byvam vyse roka v NR a okrem behu,lepsie povedane zatial len rychlej chodze,zacnem teraz chodit aj do fitka a mozno sem tam do plavarne...A co ty??Napis nieco o sebe...