Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

JanulQQQa

Ahojte dievcata.... Prepačte ze som sa dlho neozvala ale nebola som doma :) cize pristup na net ziadny :) teda bol ale nejako som chcela obmedzit aj ten net a odrezat sa od virtualneho sveta...Chudnutie som nevzdala,naozaj nie aj ked to fakt tak vyzera kedze som tu neprisla :) Ale kedze som stravila nejaky tyzden s mladymi ...viete ako to dopadlo :D cez den nic a vecer nejake to papanicko na ubytovni.... :D takze vaha sa ani nepomohla teda o kilo tusim ale inac stojim...aspon to je to utesujuce.... a ako sa dari vám? :)

Ja sa teraz najprv davam doporiadku psychicky....dusevne alebo ako to povedať lebo som uz pochopila,že chudnutie musi najprv zacat v hlave....Chodím teraz na jedno skolenie,a odtial vzdy pridem cista uplne,myslou,a vela veci mi pomaha ist dalej....
Viete čo dievcata? :) Netreba mat dilemu z postavy...Lebo ta postava ma aj nejake vyhody ako hovori moj skolitel :)
A hlavne v laske to ma obrovske vyhody...Len si treba verit a chudnut pre zdravie :)

Velrybka mas ciel schudnut do septembra 10kg...co je za 2 mesiace.... :)
Je to dost vvela :) skus si dat mensie ciele :) pri zdravom chudnuti by si mala dat najviac kilo tyzdenne....co je za 2 mesiace 8Kg,a kilo tyzdenne sa ti nemusi podarit dat....skusis si dat mensie ciele,napr. 6kg...ze nemusis v septembri naseba nadavat atd...ale tesit sa z naplneneho ciela a ist opät schutou dalej...ale je to len moj nazor :) ak mas iny :) tak prepac :)

veronn

velrybka neboj,aj ja som zacala minimalne uz po 1000-ty krat,ale co uz :))) Zacala som a to je hlavne,nie??A tentokrat to uz hadam dotiahnem aj do konca,ved tiez mam svoje ciele,ktore by som do konca roka rada zvladla...Hmmm a tu Pohodu si poriadne uzi :)))

velrybka

ahojte baby,nejako mi to casovo vobec nevychadzalo aby som sa tu ozvala..tak vazenie mame zasebou niektore uspesne niektore menej..ja tiez stojim na 80tke,ale ja tych 10kg do septembra dole dam aj keby neviem co bolo! :) ale som spokojna aj tak lebo fakt posledne 2-3tyzdne skoro ziadne cvicenie,ziadne snazenie,nejaka stagnacia nastala aj u mna :/ ale uz od 1ho som zacala znova makat,cvicenie,zumba(doma pol hod pred zrkadlom-cvicim podla cd),po 19 hod do seba uz nedam ani gram nicoho,vela vela vody a pravidelne stravovanie..no a znova sa citim lepsie..lenze uz sa bojim tohto tyzdne lebo idem na festivala vo stvrtok-Pohoda :) a tam sa pravidelne fakt neda stravovat...takze ja som zacala od znova,po 150x ale ked som dala dole uz tych 5kg tak dalsich 5 dam isto-musim,chcem :) drzte sa!

veronn

ahojte...no veru,aj aj som sa posledne dni dost,ale ze vazne DOST prezierala :(( Nechcem sa tu na nic vyhovarat,viem,ze je to len a len moja hlupost,ale som sama zo seba dost nestastna.Tak pekne sa mi dari povedzme 2-3tyzdne a potom to jednym zracim tyzdnom vsetko zabijem.Hanka131,aj ja som prave rozmyslala,ze vyhladam ten prispevok co tu pridavala sisi135 a pojdem podla toho,lebo toto takto nema zmysel...skakat s vahou hore-dole...

veika

Ahojte..hej ja som tiež zabudla prispieť k 1.7...no mne to momentálne stojí na 54 snažím sa aj keď tiež som mala posledných pár dní "náladových" a jedla som aj sladkosti :/ takže asi toho 1.8. to dajme najbližšie :))

hanka131

tak baby mne sa nedari...asi som malo papala a tieto 3 dni som neskutocne vela pojedla...a ked som si to tak uvedomila pribrala som len z toho ze sa snazim malo jest a potom ma chytaju zravky...este k tomu aj pravidelne cvicim 5-6x do tyzdna takze musim pridat...ako mi na tomto fore aj sisi radila idem na pridem 1800-2000 kcal..a hybat sa...pojde to pomalsie ale aspon nevyjem vsetko co doma mame...som z toho zufala...no co uz idem dalej :) a vy sa ako mate??...inak dnes som tak rozmyslala co si dam ako motivaciu...a dala som si to ze do svojich narodenin ktore su v novebri chcem mat 52-53 kg...mam na to cca 4,5 mesiaca aby som z vahy okolo 61 isla na 53...to je 8kg..to je teoreticky mozne :)..kebyze beriem 2 kg mesacne...a myslim ze je to aj dost pomale nie??..co myslite? :) dufam ze sa mi to podari teraz idem do toho naplno :) drzte palceee :)..a inak kedy sa najblizsie vazite?? 1.8.??

angela85

ja sa uz nevazim, ale musim povedat, ze som si kupila nohavice o jednu konfekcnu velkost mensie, ale zase to zalezi aj od znacky

veronn

ahojte baby,dlhsie som tu nebola,akosi mi to casovo nevychadzalo...Tak,ale dnes som si to nemohla nechat ujst,kedze je 1.7. a na dnes sme si planovali spolocne vazenie.No,co vam poviem,ja ziadna slava a stojim na jednom mieste :((( Stojim na 70kg a nie a nie sa odtial pohnut...A co vy,ako tu vyzera u vas s vahou??

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podarí sa nám to do leta?? - Fórum - ZDRAVIE.sk