Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

angela85

no prispela by som sem aj ja ale nech to neni zase nejaka 90 dnova dieta, normalne mi nahana strach, nemam rada diety, skor sa snazim zdravo stravovat a behat (jupi uz je teplo, tak mozem) ale rada by som si kukla aj cudzi jedalnicek a sposob

veronn

ahoj gogo_inka.Som velmi rada,ze sa teda niekto nasiel a pojdeme do toho spolocne...Pozerala som aj ja nejake tie temy,ale tiez som mala pocit,ze je tam akosi mrtvo a len sporadicky tam sem-tam este niekto prispeje.A s akou vahou si zacinala,drzis nejaku specialnu dietu a za aky cas si schudla 2kg??

veronn

ahoj gogo_inka.Som velmi rada,ze sa teda niekto nasiel a pojdeme do toho spolocne...Pozerala som aj ja nejake tie temy,ale tiez som mala pocit,ze je tam akosi mrtvo a len sporadicky tam sem-tam este niekto prispeje.A s akou vahou si zacinala,drzis nejaku specialnu dietu a za aky cas si schudla 2kg??

gogo_inka

rada sa pridam :) prispievam aj do inych tem ale nejak je v nich "mrtvo" , ja som zatial - 2 kg a este chcem zhodit dalsich 6-7 do konca juna. budem rada ak sa budeme navzajom podporovat a pisat sem co sme zjedli za cely den, aky sme mali pohyb a tak :)