Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

iwus93

veronn: no ja cvičím tých 30-45 min. pri lahšej zátaži aby som nebola svalnatá :D ja chcem nohy mať štíhle nie ako fitness...
jogurty jedávam často, teraz som si oblúbila aj zeleninu hlavne rajčinu s uhorkou :)
mne v autobuse býva zle ked zjem hocičo, taký tlak v žalúdku, už som viackrát ranajkovala light a aj tak cítim také chvenie taký tlak na zvracanie :(

veronn

iwus neviem,ale mozno je rozhodujuce,aku zataz pouzivas na orbitreku.Na ubratie cm zo stehien by som ja osobne asi isla bez zataze a len by som do toho slapala 30-60minut.Pri vyssej zatazi podla man naberas na svalstve a teda aj na cm.Ale ak je to na ukor tuku,tak je to podla mna super,ved svalstvo je zaklad chudnutia.A pekne vypracovane nohy vyzeraju uplne super.Alebo by som striedala nizku zataz s vyssou...No a co sa tyka jedenia,tak ja by som sa pokusila vymenit na tvojom mieste sladkost za nejake ovocie ci zeleninu alebo jogurt a tym by si mala vyriesene aj 4 a 5 jedlo.A ked cestujes rano a po ranajkach ti je spatne v autobuse,tak je ti spatne aj ked si das lahsie ranajky ako su ovsene vlocky s ovocim a nejakymi orieskami napriklad??

iwus93

ahojte baby, neviem čo robím zle už asi 4 mesiace sa pokúšam ubrať z cm..trápia ma hlavne stehná, cvičím na orbitreku skoro denne a velké h..z toho sprepáčením :/ asi robím niekde chybu v strave, ale ja neviem jesť 5x denne otravuje mi to akurát život a potom mi je zle...teraz asi 2 týždne jem pomenej a už som schudla 1-2 kg ale myslím že to je odvodnenie..ešte potrebujem schudnúť 2-4 kg, ale chcem mať hlavne štíhlejšie stehná...fakt mi robí problém jesť 5x..stačí mi 2-3x denne a dám si aj sladkosť skoro každy den..dneska som ranajkovala a potom šla autobusom a bolo mi zle :/

veronn

velrybka,brontanaska som velmi rada,ze ste sa ozvali,ze zijete :) Uz mi tu chybali vase slovka a ano,viem ze sa to usilie vrati a ani za svet to nevzdame!!!A ano,toho 1.7.plati,ze sa vazime :-)
JanulQQQa kde si??Ako sa ti dari??

velrybka

ahoj ahoj..no baby vazime sa toho 1.7 hej?to plati...no brontanaska ja mam este tiez skuskove,ale uz tento tyzden je posledny(dufam) :) a tiez sa tesim od 1.7 ako zacnem naplno makat! a nechceme prestan! veronn ono sa to raz vrati to nase usilie,mozno stagnujes preto ze si zacala intenzivne cvicit?!? neviem mozno...
drzte sa babenky! kočky budeme!

brontanaska

baby ja mam stale skuskove, jem dost sladke ale musim povedat, ze vaha nejde hore. tesim sa po skuskovom, ked budem konecne mat cas si zasportovat.drzte sa :) ja sa len ozyvam, ze zijem a som tu s vami :)

veronn

ahojte...veika,no neviem cim to je,ale aj mne to stoji.A tiez ma to dost hneva,kedze som uz na seba aj prisnejsia,dnes mam 11-ty bezvynimkovy den(bez zhresenia),v posilke tiez makam (hlavne aerobne) o dusu a vaha nie a nie klesnut...No neviem,ale vzdat sa nevzdam,ono sa to raz musi poddat predsa.A vazime sa znova kolektivne 1.7.??

veika

Ahojte tiež sa ozývam po dlhšej dobe:))...odvtedy ako sme sa kolektívne vážili(1.6.) sa mi to akosik zastavilo :/ neviem prečo ale dosť ma to znervózňuje nech robím čo robím...vám sa to stále hýbe tak ako aj predtým?

veronn

hanka ja som tu,ostatne babule neviem,dufam to nevzdali...A ja mam dnes 10-ty bezvynimkovy den :))) Tak sa tiez vytesujem :-)

hanka131

babule ste tu??...ako sa vam dari?? ja vyborne dneska mam 12-ty bezvynimkovy den tak dufam ze ho prezijem :)) drzte sa :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podarí sa nám to do leta?? - Fórum - ZDRAVIE.sk