Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

veronn

ano Katka,na to bude treba troska viac casu,ako len tyzden...Aj ja mam celkom fajn tyzden za sebou,bez jedineho prehresku :) ,a aj cvicit som bola 3x po 90minutach a este by som aj chcela ist,ale asi az zajtra.Ako nechcem to vzdat za nic na svete a viem,ze v tom bude pokracovat a verim tomu,ze vela spravnych navykov si prenesiem aj dalej,ked to uz nebudem musiet tak striktne dodrziavat,ale obcas ma to chyti,ze ako to pomaly ide prec...Ale potom si zase spomeniem na svoje nespocetne mnozstvo neuspesnych a hlavne nezmyselnych diet a hned mi je lepsie,lebo viem,ze to co robime teraz je zmyslnejsie a aj trvalejsie.Ze ano??

Katka87

Som tu nejaky cas nebola. Tak ja verim, ze som k svojmu cielu blizsie, uz tyzden som dokazala aspon to, ze som sa prestala prezierat a vacsinou teraz jem naozaj castejsie a zaroven menej na jeden raz. Sice som zatial neschudla, ale tak na to bude treba viac.

veronn

Joj velrybka,to mam moc mrzi,ze na teba takto nieco lezie...ale ja si tiez myslim,ze to je z tolkeho predskuskoveho stresu a verim tomu,ze to rychlo prejde.Tak sa nam rychlo uzdrav,nech sa zase citis v pohode a nech vies pokracovat v tom,co si tak krasne zacala.Wau,ty si teda riadne pohla s tou vahou dole :-)Hmm ja som sa teda tiez len tak odvazila na tvoj podnet,a akosi stojim na mieste.No,zeby to bolo tym cvicenim?Inak uz som aj tu v rakusku zacala chodit do fitka,ale snazim sa najma aerobne cviky robit.No,ale prisla som na jednu vec.Ako som si zacala pisat ten e-dennik,na prepocitavanie kalorii (ja som si ich do teraz neratala) a teraz ako neporusujem,tak som prisla na to,ze jem po kalorickej stranke malo.A to je zle.Vypocitala som si bazalny metabolizmus a vyslo mi,ze by som denne mala zjest ked chcem chudnut okolo 6260KJ a ked by som to nekontrolovala,tak by som zjedla o dost menej.Hm a mozno tu je ta chyba,ze moj metabolizmus je z toho maleho mnozstva jednoducho spomaleny...Takze teraz si to kontrolujem a snazim sa zjest tolko,kolko by som mala a hadam sa aj to telo potom umudri a konecne sa prestane strachovat a pusti ten nabraty tucik kade lahsie...:))

velrybka

no baby,ja momentalny tyzden dost na prd..skor cele zle :/ v poslednej dobe ma velmi boli hlava a v kuse len spim,strasne som malatna no a potom nic nejem alebo jem narazovo a nepravidelne..no des...ale idem zajtra k lekarovi tak som zvedava co mi povie...citim sa ako keby na mna nejaka chripka liezla,dnes sa mi striedala zimnica a teplota :( cely den som prespala a neviem co budem robit celu noc...takze momentalne chudnutie neriesim :( to bolo jasne ze ten stres zo skusok a tak musi nejako prepuknut vo velkom...takze tento tyzden som ani necvicila nic..proste mam asi 6dnovy total vypadok...ale ja sa vzchopim a budem pokracovat...
no dost bolo zlych sprav odo mna :D
vaha vcera rano ukazala cislo 80 kg :) takze to ma velmi tesi..takze za 6 tyzdnov 5 kg dole !!! som stastna ako blcha :D aspon to ma posuva dopredu :D ale dnes som skoro nic nezjedla pre tie moje stavy chorobne takze som to pokaslala..nevadi,ak sa vyliecim idem dalej...zatial sa majte pekne,idem sa ja potit pod perinu dalej :/

veronn

ahojte,tak ako?Mne sa celkom dari od minuleho vikendu,tak dufam mi to tak uz aj ostane...Nasla som jednu stranku,kde sa da pisat e-dennik a prepocitava vam hned KJ,bielkoviny,sacharidy,cholesterol.Zacala som ho vcera pisat a zatial sa mi to celkom paci,ze sa viem takto pekne odkontrolovat :-) florastranky.sk

cicicina

Pre mianni:
Nezabudni, že vo výške 2000m nad morom a viac to praská. Radšej zostať so svojimi novými sili cecinami pekne sedieť doma...cez leto...vlastne aj v zime...vlastne, ..kým ich budeš mať. Congratulation!

veronn

ahoj Nelka02 :) Vidim,ze si prispela a aj zalozila zopar vlastnych tem...Takze,dnes si zacala...a co to u teba teda konkretne znamena?Ako si zmenila svoj jedalnicek?Napises nam co mas napriklad dnes na plane jest,nech sa troska inspirujeme a mozno si aj vzajomne poradime...No ano,ja by som tych tvojich 57kg brala jedna radost,ale tak ano,je to na tebe,ked sa necitis este uplne super a chces dat este par kil dole.Aj ked pri tejto vahe a vyske si viem predstavit,zeby si schudla mozno este 2kg a dalej uz len cvicila a spevnovala svoje telo...
Mianni gratulujem a si pre mna skvelou motivaciou a prikladom :-)

Nelka02

Aj ja chcem schudnúť a potrebovala by som nejakú ako ty hovoríš psychickú podporu :D Mám 170 cm a 57 kg síce podľa BMI to je pár kíl pod váha ale ja nie som zo sebou spokojná a myslím že keby som schudla len pár kíl cítila by som sa lepšie.Takže veľmi rada sa pripojím. Keď už odpíšeš sem môžeš mi napísať aj mail na nellqaa2@azet.sk ;)Inak chodíš aj niekde cvičiť ?

mianni

Ahojte baby, ak Vám smiem poradiť a zdoverit sa s mojim príbehom. Moja výška 168cm. Pred dvoma rokmy som vazila 72 kíl a povedala som si dost, takto to ďalej nejde a začala som behat. Bola som naozaj tucnicka a cítila som sa z toho zle. Začala som behat každý druhý den po 40 minút vo fitku. Po dvoch mesiacoch som vazila 65 kil. Upozorňujem, nedrzala som žiadnu diétu. Na obed parene buchty, raňajky väčšinou niečo sladké. Jedine čo som dodrziavala, že som po 20:00 nic nejedla a ak som bola naozaj hladna tak len niaku zeleninu alebo ovocie. Po dvoch mesiacoch som začala behat každý den 40 minút. Je to pre niekoho nepredstavitelne, ale každý ked o 19:00 som išla do fitka a 40 minút na beziaci pas. Po krátkom čase som si na to tak zvykla, že ked som jeden den musela vynechať, tak som bola z toho cela nervozna. Prirovnala by som to k droge :D po dalších dvoch mesiacoch som mala 61 kíl. Ked som docielila tuto hranicu 60-61 kíl, tak to prestalo fungovať. Uz som nechudla ale spevnovala. Takýmto každodenný režimom behanie som fungovala asi rok. Potom som si kúpila domou beziaci pas a nehavala som doma, niekedy aj dva krát za den. Moja najnižšia váha ktorú som dosiahla bola 55 kíl. Teraz vazim asi 58-59. Svoj tréning som z istých súkromných dôvodov musela prerušiť asi na 4 mesiace a pribrala som minimálne. Po týchto 4 mesiacoch som sa zase začala venovať behaniu ale uz len 2-3 krát za týždeň, pridala som bežne cviky z internetu a teraz sa cítim naozaj skvelo. Mojim problémom bolo, že bez sladkeho som nemohla žiť, teraz to nieje problém. Každý den zjem niečo sladké a pohybom to dám preč.

Teraz mám postavu ok, az na tie neskutočné svalnate litka, ktoré sa mi tak nepáčia :D tým že som toľko schudla, tak aj prsia sú fuc, ale v týchto dňoch sa teším a neviem dočkať na plastiku pŕs a moje nové D-cka :D

Ak sa na hocičo vyhovarate, tak žiadna vyhovorka nie je tak silná ako skúsiť to.. Mojou skusenostou je úspech a myslím si, že u každého je zaručený. Treba si len urobiť každý ked predný čas kedy budete behat a je to všetko. Jesť môžete čo chcete a zaručené schudnete.

Zo začiatku to nikdy nieje ľahké, ale treba začať a držat sa pravidlom 30 krát urobené, sa stáva zvykom.

Baby držím vam palceky :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podarí sa nám to do leta?? - Fórum - ZDRAVIE.sk