Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

velrybka

no idem dole z 85ky,na zaciatku maja som zacala..dale som dole neviem kolko,ale citim ze ttake 4kg isto isli dole..fakt som posledne dni pokaslala ale uz od vcera sa znovu drzim :) no ale fakt od jula ked budem mat cas,nebude skola tak chodim do fitka,no nasla som take super fitko,za super cenu za mesiac a mozes prist aj tisic krat :D tak dufam ze ma to bude bavit,lebo ja niesom velmi na take monotonne cvicenie...a fakt uz chcem aj ja znovu bezprehreskove dni :D a tak silno chcem tie kila dat dole :/ jaaj dakedy sa za to tak nemam rada ze vypadam ako velrybka..ale co uz musime bojovat,nic ine nam neostava...

veronn

Pekne,dobre,nedelne ranko prajem :) Tak co baby,aky mate dnes den,co planujete dnes jest a ako ste na tom s pohybom??Ja sa konecne hadam zase dostavam do svojich starych zabehanych bezhreskovych dni(teda aspon sa snazim co najmenej zhresit...:).,ach jaj uz len ten pohyb.Boze ci som leniva.Velrybka,aj ja sa chcem ist poobzerat tu vo Viedni v mojej blizkosti po nejakom fitku a zakupit si pernamentku.A samozrejme aj ked budem na SK,tak cvicit dalej...Pytala si sa,ako mi je po operacii.No,to videnie este nie je uplne 100%-ne,ale zevraj aj to chce len svoj cas,tak teda cakam :)
Velrybka,1.9.chces mat 75...Smiem sa spytat,z kolkych kil to vlastne ides dole?A kolko sa ti uz podarilo zhodit??Ja by som prijala 1.9. keby som mala 65-67kg,to by ma fakt potesilo :)

velrybka

ach no tazke to je,tak odolavat ked vsetci naokolo oslavuju a neviem co..a inak ako po tej operacii veronn?vsetko ok? mysleli sme tu riadne na teba :) no nie ja sa nezvdam,vydala som sa na taku cestu,neskoncim :) och som riadne zvedava,dnes som sa rozhodla ze si kupim premanentku do fitka a cez prazdniny budem chodit cvicit..ja toho 1.9 musim mat na vahe 75! a budem,lebo chcem :) a aj ja sa dnes drzim celkom dobre,no je to lepsie ako vcera...a vidim ze ste sa tu bavili o zelenine,ta chemia a tak..no je to hrozne,clovek aby uz nic nekupoval a nejedol..a uz sa tesim na nase domace paradajky a uhorky,co nam uz rastu na zahradke :)

veronn

ahoj velrybka :) ani nehovor,aj ja som toho teraz domiesala,ze hroza,ale co uz...tiez idem dalej,ved teraz tym celym seknut by bola ta najvacsia chyba.Sice mozno tiez neschudnem ako som planovala kazdy mesiac aspon 2kg,ale aj tak idem dalej a nechame sa prekvapit 1.7...Dnes sa mi zatial celkom dari,tak uz to tak dufam aj zostane :-)

velrybka

veronn nie niesme stratene,len som nejako vobec nemala cas(vela toho v skole,ale cca 2 tyzdne a bude free) :) notak vam poviem baby ze asi posledne 3dni som to totalne pokazila..uf,riadne sa za to hambim,do teraz mi to islo dobre,ale ked mi skoncil menzes tak som mala kadejake chute,ako neprejedala som sa,ale ako som doobedu nemala vobec cas sa najest tak som to dohnala poobede :/ strasne nepravidelne som jedla,no a tento tyzden som mala aj alkohol(trochu sme oslavovali kamosove statnice)pila som vino,vela vina :) jaaaj,mam pocit ze tento tyzden nedam dole ani deko...ale uz oddnes pokracujem dalej,sice uz nemam take velke odhodlanie ako na zaciatku...a nevadi,ci? :) a baby ja sa budem tiez vazit az toho 1.7...hm,je to drina davat to dole,no a uz sa tesim ako budem doma a budem si vyvarat fajne zdrave jedla,lebo na tom intraku-tazko vymyslat nieco nove....a drzte sa baby,ja som to za posledne dni dost zbabrala(vela starosti v skole,uz som riadne unavena,proste s kazdej strany sa na mna valí vela starosti,tak som vobec nemala chut riesit pravidelnu stravu)...ale uz budem znovu dobra k sebe,lebo tie sladke somariny co som do seba hadzala mi za to nestoja aby som na vahe nevidela tu moju vysnivanu 75ku! :)

veronn

jeeej tak predsa len ste tu :) Anika ja sa chystam postavit na vahu az 1.7.,ale zatial nemam pocit,ze som od posledneho vazenia daco schudla.Ale asi to bude aj tym,ze dnes som to dostala a zopar dni pred tym som mala fakt hroznych...
Brontanaska veru,je to otrasne s tou chemiou.Ja som brala Triregol asi 10rokov a minuly rok so ho vysadila a az potom som zbadala,co za chemiu som to do seba pchala a poviem ti,moje telo sa este do teraz z toho spamatava.Troska mi po vysadeni zahaprovali hormony,mala som nejake blbe vysledky a pribrala som 10kg...ufff normalne ze z nicoho nic som len priberala a neslo to zastavit ziadnymi dietami ci zmenou stravy.Bola som nestastna sama zo seba a nevedela co robit.Az teraz po roku,sa to cele ako tak ukludnilo a konecne mi tie rychlo nabrate kila zacinaju ubudat,ale samozrejme nie tak rychlo,ako som ich nabrala...Ja som HAK tiez zacala brat vlastne kvoli upraveniu pravidelnosti menzesu a pri uzivani som v podstate nemala ziadne problemi,ale tie ma potom dobehli po vysadeni :( Joooj a co sa tyka tej zeleninky,tak som z toho tiez nestastna a neviem co mam robit.Kym som bola doma,tak som to tiez riesila so zeleninou zo zahrady,ale vcera som dosla na 2tyzdne do rakuska,tak neviem co budem robit.Zobrala som si nejake zasoby so sebou,ale ked sa minu,tak neviem co urobim.Tiez mi strasne chyba uhorka,paradajky ci paprika :(

brontanaska

tu sme :) no ja vahovo zatial stojim.ale nalievam sa vodou, teda prsia sa mi z HAK naliali. je to desna chemia, ked vidim, co to so mnou robi. snazim sa papt rovnako ale zeleniny sa obavam, tej E coli vy sa nebojite ??? momentalne jem iba tu, co zahrada momentalne da. salat,kalerabik, hrasok.redkovka uz nie je. a to je take, ze nic moc. k tomu nase jahodky a ceresne. chyba mi uhorka, paradajka, paprika,ale fakt, ze sa bojim jest zahranicne veci. povedali, ze sa nemame bat, ale ked vidim ako davaju dole ceny vsetkeho asi to nebude pravda...alebo mozno fakt teraz to nikto nekupuje lebo sa boji...

veronn

ahojte :-)
Katka gratulujem k prvemu zvladnutemu dnu a drzim palce,aby si sa aj nadalej stravovala takymto stylom.Ver mi,ze potom tie najvacsie zrave chute prejdu alebo sa prinajmensom obmedzia...ale len vtedy,ak budes jest dostatocne mnozstvo,proste aby si bola zasytena a nehladovala.Pretoze hladovanim nic nedosiahnes,iba ak to,ze sa pri prvej prilezistosti znova vrhnes na jedlo.Maj doma vzdy zasoby zeleniny,ovocia,mliecnych vyrobkov,ryb a bieleho masa,ak oblubujes tak aj rozne tie ryzove chlebiky ci suchare...ale samozrejme tie nanehradzaju normalne jedlo,skor sluzia na zahnatie toho neznesitelneho pocitu hladu alebo ze si musis nieco dat...Nezabudaj aj na oriesky,ale len za hrst denne,najlepsie na ranajky k vlockam alebo ako desiatu.A hlavne,toto cele stravovanie neber ako dietu!!!
Brontanaska,ja verim tomu,ze telo si len najprv musi zvyknut na tu chemiu co si zacala brat.Neprestavaj jest tak ako do teraz,neznizuj mnozstvo prijatych kalorii a uvidis,ono sa to casom same ustali.Na tvojom mieste by som sa ai nevazila kazdy den,lebo verim tomu,ze to moze byt deprimujuce.Kasli momentalne na vahu a nestresuj,mysli na svoje telo a dopraj mu cas vysporiadat sa s HAK...
Priznam sa,ja som mala teraz 2dni troska vacsie prehresky s cokoladou,kedze som pred mojimi dnami a nezvladla som to uplne podla mojich predstav,ale dnes sa jej uz budem snazit zdaleka vyhybat :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podarí sa nám to do leta?? - Fórum - ZDRAVIE.sk