Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

farbit vlasy na cierno?

Príspevok v téme: farbit vlasy na cierno?
zebra108

chcela by som zmenu a rozmyslam nad ciernymi vlasmi,mam tmavo hnede oci,normalnu skor do tmava plet,obocko mam hnede ale farbim si u kozmeticky na tmavsie ze vraj mi to tak viac ide.tak neviem ci nebudem cela taka nevyrazna
ale chcela by som taku prirodzebu ciernu nie ako ma niekto uplne cierne vlasy ako box na topanky,viete mi poradit nejaky odtien?

nightmare281

ahoj ja som si iba raz farbila na cierno....mam hnede oci cierne obocko.. a tiez tmavsiu plet. chytilo mi to super (moja normalna farba je stredne hneda) ale vyzerala som staro. nepasovalo mi to az tak. skor sa mi pacilo ked som si farbila z tmavo hnedou a chytilo mi to skoro na cierno ale bol tam ten nadych hnedej. a inak tej ciernej som sa zbavila v pohode casom sa to vymylo. ale cervenej sa neda zbavit ;)

jennie

ahoj ja si na cierno farbim uz asi 4 rok. povodne som chcela tmavohnedu, pretoze tiez mam tmave oci aj obocie. teraz vyzeram tak torchu ako cignaka, lebo mam tmavu aj pokozku. najprv som si kupila pallete n2.no chytila ma na cierno hnedo.nebolo to pekne.teraz pouziavam modro ciernu alebo cernicu. podla mna v ciernych farbach nie je rozdiel. jediny rozdiel co je je v odleskoch na slnku. ale jedno si zapamataj a poriadne si to rozmysli ci chces fakt ciernu, pretoze je to pliaga. nezabavis sa jej lahko a domace experimenty s peroxidom neodporucam, pretoze kamoske spalilo vlasy a je koli tomu ostihana ulnle na kratko.

vbk99

Ahoj, ja si farbim vlasy na cierno skoro uz 5 rokov a som s tym maximalne spokojna, i okolie. Zo zaciatku to bol nezvyk, ale teraz by som ju nevymenila, cierna je zenska farba a je to velmi sexi a pritazlive pre muzske pohlavie :))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

farbit vlasy na cierno? - Fórum - ZDRAVIE.sk