Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevystrem ruku

Príspevok v téme: Nevystrem ruku
Janooo

Trosku som makal ale nic hrozne,, a po dvoch dnoch pri PC. zrazu mam nejeky problem.

Neda sa mi vystriet ruka ani poriadne ohnut, , nedotknem sa pleca. Laket ani nič som si nenarazil. Zdasa ako keby mam nejak stuhnuty sval , ci zapal žíl, ci nieco take. Su akurad sviatky velka noc sobota, lekar az v utorok. mam to uz druhy den a nelepsi sa to .

ten sval je stuhlejsi oproti druhej ruke. Aj to boli na dorazoch. Neda sa ta ruka vyrovnat ani na silu.

milli11

Mne sa stalo nieco podobne s nohou. Bola som este mala skolacka, ked som isla na nejaku inekciu. Prisla som domov, lahla si. Ked som sa zobudila, nemohla som pokrcit jednu nohu v kolene. Nie, ze by to bolelo, ale akoby bolo stuhnute, proste sa to nedalo. Cely cas som chodila s vystretou nohou, aj po schodoch. Asi po 2 tyzdnoch som koleno zacala pomaly rozhybavat, az sa dalo uplne do poriadku. Doteraz mi nikto nevedel odpovedat, co to sposobilo. Zeby ta injekcia? Je mozne, zeby nam obom stuhli svaly?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nevystrem ruku - Fórum - ZDRAVIE.sk