Čo to je?

Príspevok v téme: Čo to je?
EternalSorrow

bojím vyjsť von, bojím sa, že ma niekto prepadne alebo dokonca zabije, hudbu počúvam len so zavretými dverami a zhasnutým svetlom a zatiahnutými žalúziami, do školy nechodím, lebo sa bojím a do obchodu vobec nie. ako chcem ísť von ale dokážem to len s doprovodom... cítim sa ako decko, ktoré musia vodiť za ručičku a to mám pomaly osemnásť

ako z toho von? občas už myslím aj na smrť, že by bolo lepšie to radšej ukončiť

jajka001_

mna raz prepadli a dva tyzdne som mala strach chodit po vonku ale chodila som , a prestala som sa bat. nesmies sa bat. este nemas 18 vsak? preco mama o tom nesmie vediet, bola si von bez dovolenia, bojis sa ze by ta uz nepustala von? ja som to mame nepovedala. mala som 17. proste sa nakopni a neboj sa, ten strach zmizne ale nie ked sa budes schovavat.

elsa5.5

ak sa nebojíš môžeš ísť aj sama,niekde kde ťa až tak nepoznajú až sa bojíš čo na to spolužiaci....,do inej časti mesta

EternalSorrow

hej to je všetko a bojím sa, že to urobia znova alebo že ma zbijú alebo niečo horšie...

možno by mi pomohlo keby som fakt išla k tomu psychológovi len to musí vedieť aj mama o tom?nemozno tam ís´t samej?

jajka001_

okradli ťa, a to je všetko?
alebo, prepadli ťa, zbili, znasilnili? ak hej, mas trauma a mas to riesit u psychologa. to ze si budu o tebe cudzi ludia nieco rozpravat je nepodstatne, podstatny je tvoj zivot, tvoja buducnost a tu si teraz kazis ked nechodis do skoly.

EternalSorrow

rodičom to je úplne na háku či chodím alebo nie keď už musím tak akože idem a potom sa vrátim domov lebo rodičia sú v práci...
k psychgológovi a bojím ísť lebo ke´d to zistí okolie dosť si budú o mne kecať

dosť čo si teraz šepkajú že nechodím do školy počula som všeličo že vraj som tehotná, že mam mama vyhodila z domu a tak...najradšej by siom im povedala, prečo nechodím
ale potom si poviem že načo že aj tak umriem...
a mávam aj dost také záchvaty zúrivosti dnes keď ma mama chcela zobrať na kone so na nu nakričala a roztrepala som skoro stolík...aj toho by som sa rada zbavila

áno okradli ma pred dvomi rokmi

elsa5.5

ahoj,psycholog je jediné riešenie...,zober mamu a chodte tam spolu:)nad smrťou nerozmýšľaj treba to riešiť,držím palce:)

Laylla

Choď ku psychológovi, ten ti pomôže ! a žiadna smrť ! život je krásny, len treba hľadať pozitívne veci :)

G.G

:) ahoj :D a rodičia to nejak neriešia? :O .....smrť určite nie!!!!!!!!!!!!!a máš nejakú zlú skúsenosť ?! ale do školy sa musí chodiť, to ako že nechodíš? :O