Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stredná škola

wurva

philips, odkial si? predpokladam ze bratislava... alebo teda ze skoly si si vyberal v bratislave?.. ak ano, ktoru elektrotechnicku? vedela by som ti povedat ci si si vybral dobru :D
rozhodne si tiez myslim ze elektrotechnika je lepsia volba ako zdravotnicka... a s tvojimi znamkami nepochybne.. i ked jasne ze si musis vybrat co ta bavi.. tak zelam stastny vyber :-) a prijmu ta urcite na obidve

Aja02

natalia123, veľmi veľa záleží od toho, aký odbor na tej SŠ študuješ. Ak študuješ IT, strojárstvo, elektrotechniku alebo mechatroniku na VŠ ísť nemusíš a zarábať budeš v pohode. Netreba zovšeobecňovať, veď už teraz zarábajú učňovkári viac ako Ing. a Mgr., pretože tú "podradnú prácu", ako si to ty nazvala nechce nikto robiť.

natalia123

Fraza: Gymnazium nie, lebo som bez zamestnania, je fraza stara asi uz 105 rokov...Nemysli si, ze ak vystudujes strednu skolu odbornu, zamestnanie budes mat. V dnesnej dobe sa stala akasi povinnost na VS ist, teda ak nechces robit podradnu robotu. Mas dobre znamky, urcite uz teraz rataj s VS, ver mi, budes ju potrebovat...ja som na vyske, tiez som neplanavola pred rokmi, ale bez vysky by vzdy uprednostili v praci niekoho s VS a tych je skutocne vela. Ked ti tak ide fyzika, kedze si bol na okresnom kole, daj si Elektotecjnicku, strojnicku alebo podobne...je to urcite perspektivnejsie skola ako zdravotna...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stredná škola - Fórum - ZDRAVIE.sk