Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zrasty po operacii, moznost diagnostiky a liecby

Príspevok v téme: zrasty po operacii, moznost diagnostiky a liecby
rena_1

Pekny den,
som po operacii chrbtice dg M54 a stale mam bolesti, nakolko po operacii sa vytvorila fistula, ktora sa tazko hojila - predpokladam,že tam su zrasty. Prosim vie mi niekto poradit metodu ako mozno presne diagnostikovat zrasty ? Aké sú moznosti liecby ? Prípadne má niekto skúsenosti s laparoskopickou operaciou
v takomto prípade ? Akupuktúra mi nepomaha. Mam pri pohybe dost silne bolesti, preto dakujem za kazdu dobru radu, prípadne doporučenie na lekara -- nemocnicu, v ktorej laparoskopiu robia.

vcielka24

Dobry den.Som uz rok po operaciu .Zobrali mi vajecnik, kusok tenkeho creva atd.Lekar hovori ze mam zrasty.Strasne ma bolieva brucho a byva mi casto zle.Chcela by som sa opytat ci nieje nejake riesenie aby ta bolest ustupila?

rena_1

Potrebujem riesit konkretne zrasty, mam silne bolesti. S liekmi nemam dobre skusenosti, na cas utlmia ciastocne bolest a nemôzem ich uzivat stale. Skor asi bude potrebne radikalnejsie riesenie..neviem o aky produkt ide ??

StanleyH

Ahoj. Potreboval by som od teba viac info. Poradil by som ti FLX produkt ktory je velmi komplexny a najlepsi na trhu. moj mail je agel.svk@gmail.com . riesi celkovo pohybovy aparat a je aj protizapalovy

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zrasty po operacii, moznost diagnostiky a liecby - Fórum - ZDRAVIE.sk