ultrazvuk 3D-4D

Príspevok v téme: ultrazvuk 3D-4D
horalkaq

Ahojte vrátila som sa z nemocnice, robili mi amnio a zatial to vyzera OK no musím ešte čakat nekonečné 3-týždne na ortieľ. Ale by som sa niekoho rada opýtala, či nevie kde sa robí ultrazvuk 3D alebo 4D a či na to potrebujem potvrdenie od môjho gynekologa ,ja si myslím,ked saq za to platí tak nie ale chcem počut Váš názor a ešrw ten ultrazvuk by mal byt v Kosiciach .Ešte raz vrelý dík aj za to,že ste na nás mysleli a držali palce.

natalia99

ahoj neli, no dnes sa mi stal deň osudným, bola som prýv krát u gynekologa,no prezrel ma, hadam nemusím píasť čo všetko mi robil,ale som bola rada že ma vzal ešte dnes, no ale zas poviem ti tak trapne a ponižujúco som sa ešte necítila, ssa mi chcelo až plakať, och, no ešte sa pri tom aj na mna cez nohy usmieval to bolo najhoršie, no ale je toasi omojej psychike o mesiac idem zas,a s tým prídavkom to bude v poriadku od tretieho mesiaca to je 12 t. to stačí vraj, a ja osm už v 13 t. pekne sa teším že to mám za sebou. už len to poviem mamine no, a tak rodine, fúúha, ale z drahým to nejak zvadneme, už aj spoločné bývanie mi navrhol a postara sa o nás. naozaj asi som šťastná

jaeny

čaute,moja dcéra bola na 3D-ultrazvuku v Hlohovci okres Trnava,cena cez týžden 1000sk,počas víkendu 1200sk,dá sa to pozrieť cez net

mimi.a

tak ci tak natalka, bezhni k lekarke. Opytaj sa kamosiek, oni urcite o nejakej fajn vedia. A neboj sa, ked to porovnam k zubarovi... tak by som na gyndu chodila radsej denne:)) Nie je to zas tak strasne neprijemne, da sa na to zvyknut. A ked povies lekarke, ze si zrejme tehotna tak bude jemna.

mimi.a

natalia, ultrazvuk sa robi bud zavedenim sondy do posvy alebo zvonka. A neboj, neboli to. Skoro to ani necitis. A k lekarovi sa objednaj co najskor. Ved to si uz v piatom mesiaci.... nechybala ti menstruacia? A ak sa lekara hanbis, najdi si radsej lekarku. Ale hlavne nevahaj uz ani den, ved ide o zdravie tvojho dietatka!!