Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neprijemny sen, nechcena svadba

Príspevok v téme: neprijemny sen, nechcena svadba
milli11

Snival sa mi tento sen, dvakrat. Mala som sa vydavat, chystala sa svadba. Pripravovala som si saty, topanky a ostatne veci. Nevedela som vsak. kto je zenich. Mala som pocit, ze som pod natlakom, ze mama a stara mama ma nutia k svadbe. Povedala som si, ze tu svadbu odmietnem. Rozhodla som sa, ze hoci aj pri oltari, ale poviem razantne nie. Mama a stara mama boli z toho v soku, ako si take nieco dovolujem. Ja som vsak uz bola rozhodnuta, ze sa chcem rozhodovat podla seba a chcem byt slobodna. Mala som z toho sna dost neprijmeny pocit, toto sa mi snivalo dvakrat za sebou. Dakujem.

ta3

Milli,
"Teraz sice s nikym nechodim, len sa mi paci isty muz. A bojim sa, aby to neznamenalo, ze to dopadne tak isto blbo."
V svojej mysli mas zafixovany urcity model, mala by si ho preprogramovat ak chces, aby buduci vztah bol iny, krasny. Pozri si toto video:
www.youtube.com
Mimochodom, ja som uz nasla to, co som cely zivot hladala, Tebe Milli tiez zelam, aby si nasla muza, s ktorym budes stastna

ta3

Milli,
"Okrem toho, co je nejakych cudzich ludi, ktorych ja ani nepoznam, dokonca som ani nevidela, do mojho osobneho zivota? Len preto, ze poznaju mamu, otca, stareho otca alebo tetu, nemusia sa starat do mna."
Mas spravny nazor, len mne sa zda, ze sa podla neho neriadis a ze predsa tieto reci roznych ludi na Teba negativnym sposobom doliehaju, keby nie, neriesila by si to. Ako poznas, ci sa Ta tieto reci dotykaju alebo nie? Ked sa dokazes nad nimi pousmiat, ale ak Ta irituju, este s tym nie si vnutorne vysporiadana. Clovek sa citi nadherne slobodny, ked vobec si nevsima reakcie okolitych ludi, ja vzdy konam tak, ako sama uznam za vhodne, ak okolie s tym nesuhlasi, je to vylucne jeho problem, nie moj, ale takto sa odosobnit, asi na to treba vela zivotnych skusenosti a ja uz predsa mam toto viac za sebou ako pred sebou

milli11

Nie, ja som sa uz narodila a zijem v meste. Ale oni sa narodili na dedine.
Na niektore sny sa tazko zabuda. Toto vsak bolo horsie, ako ked ma vo sne niekto nahana.

RNG

Sny su nie podmienene realitou, ale casto uplne nerealne kombinacie, tj je velmi nevhodne ich prenasat do realneho sveta, ale najlepsie je na nich kompletne a dokladne zabudnut.
Inac mozu neprijemne ovplyvnit realitu, casto bezdovodne.

milli11

Oni ma vedome vlastne nenutia, ale je to take, ze "Uz aj dcera tej sa vydala, uz aj vnuk tej sa ozenil... Ozaj, pytala sa na teba jedna moja znama, prave sa jej vydala vnucka, ci sa aj ty nechystas?" Mama je este v pohode, ta ma nenuti, ale stara mama je akasi provokacna.
Okrem toho, co je nejakych cudzich ludi, ktorych ja ani nepoznam, dokonca som ani nevidela, do mojho osobneho zivota? Len preto, ze poznaju mamu, otca, stareho otca alebo tetu, nemusia sa starat do mna.

sweetcandy

Hech, moja mama ma 67, ale nema take babickovske zmyslanie. Do svadby ma nenuti, nastastie. Skor by bola rada, ak by som s nou doma ostala navzdy :D

jajka001_

no, to tak byva. stale musia tie baby klebetne nieco riesit :) nevsimaj si to. boze akoby len to ze sa zena vyda bolo zarukou niecoho.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.